Advert

Hacer Bakırt Sert dekan olarak atandı

Manavgat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hacer Bakır Sert, Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından Manavgat Turizm Fakültesi'ne dekan olarak atandı.

Hacer Bakırt Sert dekan olarak atandı
Bu içerik 34098 kez okundu.
Advert

FETÖ'nün darbe girişimin ardından YÖK tarafından 19 Temmuz'da ülke genelinde bin 577 dekanın istifasının istenmesi üzerine AÜ'den istifa eden 19 dekanın yerine vekâleten 11 dekanın ataması yapıldı. 8 fakülteye ise atama yapıncaya kadar rektör ve rektör yardımcıları vekâlet edecek. Vekil dekanların isimleri AÜ Personel Daire Başkanlığı tarafından üniversite çalışanlarına duyuruldu.

YÖK'ten yapılan görevlendirmeye göre, Eğitim Fakültesi'ne Prof. Dr. Hilmi Demirkaya, Hukuk Fakültesi'ne Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Su Ürünleri Fakültesi'ne Prof. Dr. Mehmet Cengiz Deval, Mimarlık Fakültesi'ne Prof. Dr. Mustafa Denktaş, Tıp Fakültesi'ne Prof. Dr. Gülay Özbilim, Hemşirelik Fakültesi'ne Prof. Dr. Sebahat Gözüm, Uygulamalı Bilimler Fakültesi'ne Prof. Dr. Mustafa Gülmez, Ziraat Fakültesi'ne Prof. Dr. Ahmet Kurunç, İlahiyat Fakültesi'ne Prof. Dr. Ahmet Ögke, Turizm Fakültesi'ne Prof. Dr. Beykan Çizel, Manavgat Turizm Fakültesi'ne Prof. Dr. Hacer Sert vekâleten atandı.

8 FAKÜLTEYİ REKTÖR VE REKTÖR YARDIMCILARI İDARE EDECEK

YÖK tarafından atama yapılıncaya kadar Güzel Sanatlar ve Kumluca Sağlık Bilimleri fakülteleri dekanlıklarını Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, Diş Hekimliği, Fen ve Mühendislik fakülteleri dekanlıklarını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, İletişim, Edebiyat ile İktisadi ve İdari Bilimler fakülteleri dekanlıklarını ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Beykan Çizel yürütecek.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?