Advert
Advert
Advert

PLAJ VOLEYBOLU BUGÜN BAŞLIYOR

Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirileceği Plaj Voleybolu Turnuvası bugün start alıyor. Boğaz Otel plajında saat 19.00’da başlayacak turnuva 31Temmuz’a kadar devam edecek.

PLAJ VOLEYBOLU BUGÜN BAŞLIYOR
Bu içerik 13 kez okundu.
Advert

Manavgat Belediyesi yaz aylarını keyifli bir hale getirmek ve Manavgat halkına sporu sevdirmek amacı ile düzenlediği Plaj Futbolu Turnuvasının hemen ardından şimdi de Plaj Voleybolu Turnuvasını başlatıyor. Geçtiğimiz günlerde Plaj Futbolu Turnuvası ile başlayan heyecan Plaj Voleybolu Turnuvası ile devam ediyor.  Turnuvaya katılacak takımlar 2 kişiden oluşacak. 2 bayan veya 2 erkek olarak takım kurulabileceği gibi 1 bayan ve 1 erkek olarak da takım oluşturulabilecek.

PLAJ FUTBOLU İLE BAŞLAYAN HEYECAN

PLAJ VOLEYBOLUYLA DEVAM EDECEK

 

26 Temmuzda halk müsabakalarının başlamasının ardından 28 Temmuz Perşembe günü Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında boy gösteren ve yerli yabancı kadın sporculardan oluşan 8 takım turnuvaya dâhil olacak. Profesyonel oyuncuların ve halk takımlarının ayrı ayrı yapacakları karşılaşmalar sonucunda yarı final ve final müsabakaları gerçekleştirilecek. Akşam saat 19.00 da başlayacak müsabakaların kıran kırana geçmesi bekleniyor. Yapılacak olan maçların başlangıç saatlerine uymayan takımlar, direk olarak diskalifiye edilecek. Turnuvaya katılan tüm sporculara katılım belgesi verilirken dereceye giren takımlara ise kupa ve madalya takdim edilecek. Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkını turnuvaya katılmaya ve izlemeye Boğaz Otel plajına davet etti.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU