Advert

Büyüdükçe sorumlulukları artıyor

Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) Geleneksel hale getirdiği yeni üyeleri ile tanışma ve kaynaşma kahvaltısı programlarının 8. Sini gerçekleştirdi.

Büyüdükçe sorumlulukları artıyor
Bu içerik 70 kez okundu.
Advert

Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) Yönetimi göreve geldikleri günden bugüne üyeleri ve Manavgat için yapmış olduğu çalışmalar ile ve de yapılan çalışmaların devamlılığı ile takdir toplarken, Odaya yeni kayıt yaptıran üyeleri ile her 3 ayda bir kahvaltılı program eşliğinde tanışıyor ve fikir alış verişinde bulunuyor. Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında Odaya kayıt yaptıran 192 yeni üyenin davet edildiği program 23 Temmuz 2016 cumartesi günü Hasbahçe Kahvaltı salonunda gerçekleşti.

MESO’nun her geçen gün büyük bir hızla artan üye sayısı beklentileri de üst düzeylere çıkarıyor. Son 3 ayda 192 yeni üyenin de katılımıyla mevcut aktif üye sayısı 6575’e çıkarken, üye sayısı ve kapsadığı meslekler bakımından en kalabalık Esnaf ve Sanatkârlar Odalarından biri haline geldi.

MESO Başkanı Hasan Çelik yaptığı açıklamalarında; ‘‘Her meslek grupları için ayrı ayrı çalıştıklarını ve her meslek grubu için seminerler, eğitimler, fuarlar, meslek komiteleri oluşturarak esnaflarımıza maksimum hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Ayrıca Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimiz ile de bugün 8.sini gerçekleştirdiğimiz Tanışma-Kaynaşma kahvaltı programımız ile üyelerimiz ile bir araya geliyor ve Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odasının üyelerinin her zaman yanında olduğunu odamızın yapmış olduğu faaliyetleri anlatarak Meslekleri ile alakalı problemlerinde, projelerinde, yapılması gereken her türlü desteği vereceğimizi belirtiyoruz dedi.

Başkan Çelik; 8. Tanışma-Kaynaşma Kahvaltı programımız geçen hafta yapılacaktı. Ancak Ülkemizde yaşanan malum darbe girişiminden dolayı programı iptal ederek bugüne erteledik. Hafta boyunca yaptığımız açıklamalarımız ve üyelerimiz ile kurduğumuz iletişim neticesinde Askeriyede bazı grupların yapmaya çalıştıkları bu vicdansızca darbe girişimine karşı tavrımızı net bir şekilde ortaya koyduk. Daha önceki açıklamalarımızda da Vatanımızı bölmeye çalışanlara, sivil insanlara kurşun sıkanlara, vatan hainlerine, tecavüzcülere, suçsuz yere adam öldürenler gibi ahlaksızca suç işleyenlere idam cezasının geri gelmesi gerektiğini söylemiştik. Ve bugün bunu yeniliyoruz hem de bugün bunu sadece biz değil tüm halkımızın isteği olarak yeniliyoruz. Ayrıca Olağanüstü Hal’in Esnaflarımızı, Ticaret hayatımızı, Seyahat özgürlüğümü etkilemeyecek.’’ Dedi.

 

MESO Başkanı Hasan Çelik yaptığı açıklamanın ardından üyeleri tarafından alkışlanarak programa devam etti. MESO’nun gerçekleştirdiği 8. Tanışma-Kaynaşma Kahvaltı programı karşılıklı fikir alış verişiyle devam ederken Başkan Çelik tüm katılan üyelerine ve basın mensuplarına teşekkür ederek programı sona erdirdi.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası