Advert

Boştaş'a Ateş Püskürdü!

Bağımsız Türkiye Partisi Manavgat ilçe Başkanı Ahmet Yitmez, Matso Başkanı Ahmet Boztaşa ateş püskürdü.

Boştaş'a Ateş Püskürdü!
Bu içerik 75 kez okundu.
Advert

BTP ilçe Başkanı Yitmez, yazılı olarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

 

Matso Başkanı Ahmet Boztaş Manavgat’taki STK’ları siyasi parti ilçe Başkanlarını ve Belediye Başkanını davet ederek Alanya’nın il olması ve Manavgat’ın Alanya’ya bağlanması haritası ile ilgili toplantı düzenliyor ve deklarasyon yayınlıyorlar. Eyy Ahmet Boztaş, İki yıldır Manavgat’ta her alanda faaliyet gösteren Manavgat’ın sorunlarına herkesten önce çözümü konusunda öncülük yapan Bağımsız Türkiye Partisi’ni yok sayamazsınız. Manavgat sevdalısı STK ve siyasi parti temsilcileri diyorsun. Sen benim Manavgat sevdamı kendine mal edemezsin. Manavgat’ın göbeğinde Aşağı Pazarcı mah. Atatürk Caddesi No. 3. D.3 adresinde Bağımsız Türkiye Partisi’nin dev tabelasını görmeyecek kadar körsün. Şahsımı tanımayacak kadar eksiksin. BTP’nin Manavgat’ta varlığını bilmiyorsan ya da işine gelmiyorsa sen Manavgat’a hiçbir şey veremezsin. Sen nerde yaşıyorsun?  Manavgat’ın kaderi ile oynama. Şövenistlik yaparak kendini Manavgat belediye başkanlığına mı hazırlıyorsun? Birileri sana Manavgat’ın nabzını tut Alanya il olsun, seni belediye başkanı yapalım mı dedi yoksa? Alanya il olmayacak buna asla müsaade etmeyeceğiz.

 

ŞOVDA SINIR TANIMIYORSUNUZ

 

Manavgat ailesinden bahsederken STK ve siyasi partilerin bütünlük, birlik, beraberliğinden bahsediyorsun bu mu senin bütünlük anlayışın. Biz senden daha çok Manavgatlıyız. Daha çok Manavgat sevdalısıyız. Alanya dedikodusunda senden daha duyarlıyız. Bu davranışının hatası, telafisi, bahanesi yoktur. Zaten Manavgat’ın önünde engelsiniz hiç bir şey yaptığınız yok! Şovda da sınır tanımıyorsunuz. BTP Manavgat ilçe başkanı olarak bu yanlışı şiddetle kınıyorum. Bizim bu toplantıdan nasıl haberimiz olmaz. İmza atmayacağımızı mı düşünüyorsun? Önce gideceksin Manavgat’ta kimler var öğreneceksin, ondan sonra kendine pay çıkaracaksın. Bu davranışınızı parti olarak kınıyoruz. Sizler bizleri yok sayabilirsiniz ama bizim Manavgat’ı yok sayma gibi bir düşüncemiz asla olmadı, olamaz da. Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’de Büyükşehir yasasıyla ilgili yaptığı halkı bilgilendirme mitinginde (Sizler türlü bahanelerle ortalarda görünmezken biz en önde parti olarak yerimizi almıştık) partimizi es geçmesine rağmen sonrasında defalarca özür dileme büyüklüğünü göstermiştir.

 

ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİYORUM

 

Sayın Boztaş ben sizden partim adına özür de beklemiyorum! Aceleye geldi, hızlıca planlanmış bir toplantıydı bahanesini de kabul etmiyorum. Sözcülüğünü üstlendiğiniz bir oluşumda kurumunuza üye bir partinin ilçe başkanı olarak yok sayılmam beni derinden yaralamıştır. Ayrıca Matso üyesi olarak ticaret yaptığımız oda kaydımızı durduruyor ve kurumdan ayrılıyoruz. 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti