Advert

CHP’Lİ KADINLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü Kadın Kolları “SHİFT GASTRO PUB” da partili kadınlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

CHP’Lİ KADINLAR KAHVALTIDA BULUŞTU
Bu içerik 65 kez okundu.
Advert

Manavgat CHP kadın kolları başkanı Neşe Gökkoca ve yönetim kurulu tarafından verilen kahvaltıya CHP’li kadınların yoğun ilgi gösterdiği ve bir araya gelerek sohbet edip hasret giderdikleri dikkat çekti.

 

HOŞ GELDİNİZ KONUŞMALARI

 

Kahvaltıda konuşma yaparak konuklarına hoş geldin diyen İlçe kadın kolları başkanı Neşe Gökkoca, gelenleri kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi.

 

CHP ilçe başkanı Av. Aliye Coşar’da Antalya, Serik ve Manavgat’tan kahvaltıya katılanlara hoş geldiniz, sizlerle birlikte olmaktan, bir olmaktan memnunum diye konuştu.

 

Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, konuklara seslenerek seçimleri kazanmada kadınların önemli payı olduğuna vurgu yaparak sizler CHP’nin en önemli neferlerisiniz sizlerin sayesinde bu günlere geldik. Sağ olun, var olun, iyi ki varsınız dedi.

 

 

LAİKLİK VE EXPO ÜZERİNE

 

İL Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ise Manavgat’ta olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip, “Türkiye Laiktir laik kalacak “ diyerek AKP ve meclis başkanına göndermede bulundu.

 

CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın’da Expo 2016’ya değinerek, Expo’nun çok önemli olduğuna ve bunu İzmir’in alamadığına vurgu yapıp, ancak ; AKP ve Türel,büyük bir iş başarmışlar gibi övünmekteler.Ama işin aslı öyle değil diyerek Expo 2016’nın bir çok eksiklerle dolu olduğunu belirtip yüzlerine gözlerine bulaştırdılar diye eleştirerek yerden yere vurdu.

 

Düzenlenen kahvaltıya; Antalya CHP Milletvekili Mustafa Akaydın, CHP Antalya İl kadın kolları Başkanı Nilüfer Deveci, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri, Serik CHP kadın kolları yönetimi, Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve eşi Hatice Sözen, Manavgat CHP ilçe kadın kolları yönetim kurulu, İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar ile partili kadınlar katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı