Advert

VALİ KARALOĞLU ÇOCUK EVLERİ, HUZUREVİ VE AİLELERİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Ramazan Bayramının ilk gününde eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ile Fethi Bayçın Huzurevi’ni ve aileleri ziyaret etti.

VALİ KARALOĞLU ÇOCUK EVLERİ, HUZUREVİ VE AİLELERİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 114 kez okundu.
Advert

Vali Karaloğlu ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Zeytinköy’deki Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada 13-18 yaş grubu çocuklarla bir araya gelen Vali Karaloğlu, çocuklarla bayramlaşarak sohbette bulundu. Çocuklara bayram harçlığı veren Vali Karaloğlu, birlikte yemek yedi. Çocuk Sitesi’nde 0-6 yaş çocuk grubunu da gezen Vali Karaloğlu, yetkililerden bilgi aldı.

Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nün ardından Fethi Bayçın Huzurevi’ni ziyaret eden Vali Karaloğlu, tek tek dolaştığı masalarda Huzurevi sakinleri ile bayramlaşarak sohbetlerde bulundu. Huzurevi sakinlerine iyi dileklerini bildiren Vali Karaloğlu, bayram hediyelerini takdim etti.

Vali Karaloğlu daha sonra eşi vefat etmiş anneler ve yetim çocukların bulunduğu 5 aileyi ziyaret ederek bayramlaştı. Ziyaretlerde sohbetlerde bulunarak sorunları dinleyen Vali Karaloğlu, ailelere hediyeler takdim etti.

 

Vali Karaloğlu’nun ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk, Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Abdullah Çalışkan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Çalım ile diğer yetkililer hazır bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı