Advert

CHP İlçe Başkanı Coşar’ın Bayram Mesajı

CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Ramazan Bayramının huzur, sağlık, mutluluk ve kardeşlik içinde geçmesini diledi.

CHP İlçe Başkanı Coşar’ın Bayram Mesajı
Bu içerik 89 kez okundu.
Advert

CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar açıklamasında şöyle dedi:

Bayramlar duygularımızın depreştiği, kardeşliklerin birleştiği, sevginin, saygının yoğunlaştığı ve gönüllerin kucaklaştığı ulvi günlerdir. Maalesef karanlık ve karamsarlığın hâkim olduğu şu günlerde ülkemizde eski bayramların güzelliğini ve sıcaklığını yaşayamaz hale geldik. Her geçen günün bir öncekini arattığı, acaba bu gün hangi ilimize acı düştü diye yüreklerin dağlandığı, insanların huzurla sokağa çıkamadığı özgürce yaşayamadığı bu karanlık günlerin biran önce geçmesi, yüzlerin gülmesi, acılı haberlerin gelmemesi en büyük dileğimizdir. İnanıyoruz ki, Türkiye Cumhuriyeti’nin cefakâr ve fedakar vatandaşları bu acılı günleri de atlatacağı günler yakındır.

Artık bayramlarda çocuklarımızın şeker peşinde koştuğu, yaşlılarımızın evlatlarına ve torunlarına hasretle ve muhabbetle kavuştuğu ve cadde ve sokakların da güler yüzün, sevginin, tebessümün ve samimiyetin coştuğu özgür ve wwwkratik bir Türkiye için tek çare ve çözüm Cumhuriyet Halk Partisidir. Çünkü içinde ve ilkesinde insan huzurunu ve insan onurunu hassasiyetle prensip edinen parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Çünkü ‘BEN’ diyenlerle değil, ‘BİZ’ diyenlerle omuz omuza mücadele edip çağdaş ve muasır medeniyet olmak için Türkiye Cumhuriyetini kuran partidir Cumhuriyet Halk Partisi.

 

Bu vesileyle vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, huzur, sağlık, mutluluk ve kardeşlik içinde geçmesini diliyor, değerli büyüklerimizin ellerinden öpüyoruz.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası