Advert

CHP HEYETİNDEN ESNAF ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Manavgat'a gelen CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Semih Esen ve İlçe Başkanı Aliye Coşar ile birlikte esnafları ziyaret etti.

CHP HEYETİNDEN ESNAF ZİYARETİ
Bu içerik 109 kez okundu.
Advert

 Büyükşehir Belediyesi'ne geçen caddelerde bir türlü bitmeyen düzenleme çalışmalarından iflas noktasına gelen esnaf, serzenişlerini ziyarete gelen heyete dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen, esnafların tek tek elini sıkarak dertlerini dinledi.

“EKSİK KALAN YERLERİ BİZ TAMAMLARIZ”

Başkan Şükrü Sözen, Büyükşehir Belediyesi'nin caddelerdeki çalışmalarını bitirip çıkması halinde eksik kalan yerlerin de görev ve sorumluluğu olmamasına rağmen Manavgat Belediyesi tarafından yapılacağını söyledi. İbrahim Sözen Caddesi'nde atlaya, zıplaya yürüyen heyet, zaman zaman yeni imal edilmesine rağmen bozuk olan kaldırımlardan geçerken oldukça zorluk çekti.

“BOZUK İMALATLARLA KARŞILAŞTIK

CHP İl Başkanı Semih Esen, cadde gezilerinden sonra gazetecilere yaptığı açıklamasında, "Geçen hafta Serik'teydik. Bugün de Manavgat'tayız. Manavgat esnafı ile görüştük. Köprünün başından bu tarafa yürüdük ama 8-10 noktada insanların her an kaza yapabileceği bozuk imalatlarla karşılaştık. Hatta hepsi can güvenliği yaratacak derecede. Belek ve Serik'teki gibi ülkeyi kaderine terk etmiş olan zihniyetin sonucu bu. Esnaf geçen yılın yüzde 20'si kadar iş yaptığını söylüyor. Bu durum üzücü" dedi.

“MANAVGAT HALKINA HESAP VERMELERİNİ İSTİYORUM”

 

CHP Antalya Milletvekili Prof. Mustafa Akaydın ise "Esnafımızın sıkıntılarını dinlemek için geldik. Maalesef Manavgat'ın en önemli caddesi şu an savaş sonrası harabe görünümünde. Manavgat'a iyi gelecek tabelaları asanların buraya gelip görmelerini ve Manavgat halkına hesap vermelerini istiyorum. Esnafın geçen seneye göre yüzde 75 ciro kaybı var. Körfez krizinde bile yaşanmamıştır. Bu durum Manavgat caddelerinden kaynaklanıyor. Sadece Rusya'dan özür dilemek yetmez. Manavgat ve Antalya halkından da birilerinin özür dilemesi gerekir" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı