Advert

Öztürk, Üyelere teşekkür etti

SS 55 No’lu Manavgat ve Havalisi Otobüsçüler Kooperatifi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurulu’nda 9 oy farkıyla başkanlığı A.Pazarcı Muhtarı İlhan Özden’e kaptıran eski Başkan Mustafa Kemal Öztürk genel kurul üyelerine teşekkür etti.

Öztürk, Üyelere teşekkür etti
Bu içerik 55 kez okundu.
Advert

Üyelerimizden anlayış ve destek gördük

 

1999 yılından beri kooperatifin başkanlığını yürüten Mustafa Kemal Öztürk açıklamasında, “Kısa süreli kesintiler olduysa da aralıksız olarak 17 yıldır sürdürdüğüm görevimde yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte birçok radikal kararlar aldık ve uyguladık. Bu çalışmalarımız gerek Manavgat gerekse Antalya yetkilileri tarafından takdirle karşılandı. Ama bizleri en mutlu eden şey yolcularımız bizlere duyduğu güven oldu. Bu da bizim çalışma azmimizi pekiştirirken sorumluluğumuzu arttırdı. Disiplin, çalışma prensibi ve giriş çıkış saatlerimize çok önem verdik. Bu çalışmaları hayata geçirirken üyelerimizden anlayış ve destek gördük. Bu vesileyle hepsine önce şahsım sonrada yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

 

Her daim gençlerin yanında olacağız

 

Yönetim değişikliği konusuna da değinen Öztürk, “ Öncelikle şunu belirtmeliyim ki wwwkratik bir seçim oldu. İki listenin yarıştığı seçimde üyelerimiz tercihini gençlerden oluşan bir yönetimden yana kullandı. Gençlerimize hiçbir yasal sıkıntısı olmayan borçsuz bir kooperatif bıraktık. Eminim ki gençlerimizde bizden devr aldıkları bayrağı en ileriye taşıyacaklardır. Bizlere ihtiyaç duyulduğunda, sorulduğunda her daim gençlerin yanında olacağımızın ve destek vereceğimizin de bilinmesini isterim. İlhan Özden başkanlığındaki yönetime bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim. Bu vesileyle Manavgat halkının ve tüm İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlarım” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?