Advert

Başkan Türel, koltuğunu çocuk başkana bıraktı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Antbirlik İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Abdürrahim Karazeybek’e bıraktı. Çocuk Başkan, güneş enerjisi sistemlerinin yaygınlaştırılmasını istedi ve oku

Başkan Türel, koltuğunu çocuk başkana bıraktı
Bu içerik 113 kez okundu.
Advert

Antbirlik İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Abdürrahim Karazeybek’in başkanlık koltuğu heyecanına annesi Zeynep Karazeybek, babası Fatih Karazeybek, ablası Hafsa Karazeybek, öğretmenleri Süheyla Karataş, Mehmet Çağlar Yılmaz ve Müdür Mehmet Karsavurdan da ortak oldu. Başkan olarak yapmayı planladığı çalışmaları anlatan Abdürrahim Karazeybek, Türkiye’nin kendi enerjisini üreten tek stadyumu olma unvanını taşıyan Antalya Arena Stadyumu’ndaki güneş enerjisi panellerinin şehir içindeki binalarda da yaygınlaştırılmasını istedi. Başkan Karazeybek bununla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici’ye talimatını verdi.

 

EXPO ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ OLSUN

Çocuk Başkan Karazeybek, Antalya Valisi koltuğuna oturan Çocuk Vali Deniz Ceren Gül’ü telefonla arayarak Antalyalı çocukların EXPO 2016 Fuarı’nı ücretsiz olarak gezmesi yönündeki dileğini iletti. Karazeybek daha sonra da Fen İşleri Dairesi Başkanı Mehmet Yazıcıoğlu’nu telefonla arayarak okulların çevre düzenlemelerinin yapılması ve eksikliklerinin giderilmesi ile talimatını verdi.

 

23 NİSAN ETKİNLİKLERİNİ İZLEDİ

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, çocuk Başkan Abdürrahim Karazeybek’e satranç takımı ve kırtasiye seti hediye etti. Türel ve Karazeybek, daha sonra Karaalioğlu Parkı’nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini birlikte izledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası