Advert

ÖZ, “ MANAVGAT’I BU MAKUS KADERDEN KURTARACAĞIZ”

Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, İl Başkan Yardımcısı Abdullah Karasan, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Asat İçme Suyu Dairesi Başkanı İsmail Demirel, Asat Kanalizasyon Daires

ÖZ, “ MANAVGAT’I BU MAKUS KADERDEN KURTARACAĞIZ”
Bu içerik 91 kez okundu.
Advert

Gerçekleştirilen istişare toplantısında, Manavgat’ta devam eden ve yeni başlayacak projeler istişare edildi. Muhtarlar ve STK temsilcileri ile gerçekleştirilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

‘’TEMENNİM BAĞLARIMIZIN DAHA DA KUVVETLENMESİDİR’’

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz; ‘’Muhtarlarımız ve STK’lar sosyal ve ekonomik sorunların çözülmesinde önemli görevler üstlenmektedir’’ diyerek, hükümetlerimiz muhtarlarımız ve STK’lar ile bağlarını her zaman sıkı tutmuş ve istişare halinde olmuştur. Temennim bundan sonra da bu bağların daha kuvvetlenerek sürmesidir’’ dedi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel Manavgat’a yaptığı alt yapı yatırımları ile adeta belediyecilik dersi veriyor. Asat Daire Başkanlarımızdan aldığımız veriler Manavgat’ın korkunç alt yapı gerçeğini belgeleriyle ortaya koyuyor. Yıllardır Manavgat’ta alt yapı imalatını bir kenara bırakın, mevcut hatların temizliği bakımı dahi yapılmamış ve kullanılamaz hale getirilmiş. İnşallah iki yıldır yapılan yatırımlarla Manavgat’ı bu makûs kaderden kurtaracağız. Tüm vatandaşlarımız müsterih olsun. Manavgat alt yapısı işin ustası Menderes Türel’e emanet ve kısa zamanda sorunsuz bir alt yapıya kavuşacağız’’ dedi.

 

 

‘’NE ALDATAN OLURUZ NE ALDANAN’’

 

Öz’ün ardından konuşan Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer; ‘’Ak Parti kadroları olarak vatandaşımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Antalya ve Manavgat’ta yapılan çalışmalar değerlendirildiğinde, belediyeciliğin Ak Parti belediyelerinin işi olduğu anlaşılıyor. 22 Nisan Cuma günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu teşrifleriyle bizleri onurlandıracak. Raylı sistemlerden, modern hastaneler, köprülü kavşaklardan dev proje EXPO 2016’ya kadar 41 devasa tesisin açılışlarını yapacaklar. Bu projeler kısa zamanda, marka şehirler arasında yer alan Antalya’nın değerini daha da arttıracak. Vatandaşımızdan gelen talepleri fazlasıyla karşılamak için tam kadro sahalarda çalışıyoruz. Yapabileceğimiz talepler için üst makamlarla vatandaş arasında köprü görevi görebilmek için uğraşıyoruz. Yapamayacağımız talepler için ise geçmiş dönem siyasetçileri gibi söz verip hayal kırıklığı yaşatmıyoruz. Biz ne aldatan ne aldanan siyasetçileriz. Ak Parti kurulduğu zaman zaten yalanlar üzerinde manevra siyaseti tarihe gömüldü.’’ diye konuştu. 

 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?