Advert

CHP’li Kara, 23 Nisan Resepsiyonun İptal Edilmesini Kınadı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın devam eden terör operasyonları ve şehit haberleri nedeniyle 23 Nisan Resepsiyonunu iptal etmesini gündeme getirdi.

CHP’li Kara, 23 Nisan Resepsiyonun İptal Edilmesini Kınadı
Bu içerik 89 kez okundu.
Advert

TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Hükümetin ve TBMM Başkanının şehitlere gösterdikleri hassasiyetin EXPO 2016 için yapılacak görkemli açılışta gösterilmediğini belirtti.

 

EXPO 2016 için dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçının Antalya’ya gelerek konser vereceklerini belirten CHP’li Kara, düzenlenen böylesine büyük bir eğlence programı söz konusu olduğunda Hükümetin şehit hassasiyetinin ortadan kalktığını söyledi. TBMM’de verilecek resepsiyonun iptalinin hassasiyetten öte AKP’nin ve Meclis Başkanının Atatürk ve Cumhuriyet alerjisinden kaynaklandığını ve CHP olarak bunu kınadıklarını belirtti.

 

Yaptığı konuşmada AKP’nin Atatürk ve Cumhuriyet’in izini silmeye yönelik her türlü adım ve politikasına karşı bugünleri borçlu olduğumuz Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bugüne kadar ülkemiz için canını ortaya koymuş tüm şehitlerimizi de anarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını ifade etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası