Advert
Advert
Advert

SÖZEN ESNAFI RAHATLATTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Atatürk ve Fevzipaşa Caddelerindeki esnaf ile Kapalı çarşı esnaflarını tek tek ziyaret ederek hem çalışmaları denetledi hem de esnafın merak ettiği soruları cevapladı.

SÖZEN ESNAFI RAHATLATTI
Bu içerik 36 kez okundu.
Advert

BAĞLANTI YOLLARINA TEZGÂH AÇILACAK

 

17 Nisan Pazar günü temeli atılacak Pazartesi Pazar yeri ile ilgili bilgide veren Sözen, esnafların isteği doğrultusunda kapalı pazar yerine bağlantılı ara yollara inşaat bitimine kadar tezgâh açılacağı müjdesini de verdi.

 

 

TEMMUZ’UN ORTASINDA PAZARI YERİNE TAŞIYACAĞIM

 

Zemin etüdünde yapılan bir yanlışlıktan dolayı bir takım aksamaların yaşandığını yaşanan bu durumun kendisini de çok üzdüğünü belirten Sözen; “ASAT tarafından bana 4,5 ay teslim edilmeyen caddeler yüzünden yapmam gereken projelere geç başlamak durumunda kaldım. Çektiğiniz sıkıntıları yakından takip ediyor ve de biliyorum. Üstüne üstlük Antalya caddesinin hiçbir aciliyeti yokken kazılmasına da bir anlam veremiyorum. Biz bu çalışmaların zamansız olduğunu defalarca ilettik. Ama sizler hiç merak etmeyin Temmuz’un ortasına doğru Pazar yerini buraya taşıyacağım. Otopark inşaatını bitirip zemine geldiğimizde Pazar yerini buraya taşıyacak ve gerekirse üst donanımlarını da sezon sunu bitirmeyi planlıyoruz. Dedikodulara hiçbir şekilde itibar etmeyiniz! Pazar yerimiz bu sene bitecek.” Diye konuştu.

 

Esnaflarla hoşça vakit geçiren Sözen, esnafı Pazar yerinin temel atma törenine davet etti.

 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU