Advert

Enerjinizi Manavgat’a harcayın!

MHP Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Ünsal Çiviler, sorumluluk sahibi siyasetçilerin en alt seviyeden yaptıkları eleştirileri kınayarak, yöneticileri sağduyulu olmaya davet etti. Çiviler ayrıca yöneticilerin enerjilerini, kısır çekişmeler yerine el e

Enerjinizi Manavgat’a harcayın!
Bu içerik 70 kez okundu.
Advert

Son günlerde gerginleşen siyaseti ve siyasetçilerin basın açıklamalarını üzüntüyle takip ettiğini belirten Çiviler, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

“ Yüreğimiz her gün şehit haberleriyle yanıyor. Öncelikle Alanyalı şehidimiz Çoşkun Nazilli ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum, ruhları şad olsun. Ülkemizin ve bölgemizin içinde bulunduğu şu dönemde zannedersem herkes gibi vatandaşların ve yöneticilerinde gergin olduğunu gözlemliyorum.

 

Özellikle son haftalarda gazetelerde ve sosyal medyalardan takip ettiğim haberlerde de bunların yansımış olmasını görmekten üzüntü duyuyorum. Aynı üzüntüyü sokaktaki vatandaşın da duyduğundan şüphem yok. Manavgat Belediye Başkanı Sayın Şükrü Sözen, B.Ş.B koordinatörü Sayın İbrahim Büküş bey, AKP ilçe başkanı Sayın Hasan Öz’ün tartışmalarına birde Manavgat spor direktörü Kamil Atalay’ın da müdahil olmasıyla Manavgat siyasetinin ve burada yaşayan herkesin kaçmıştır.

 

Sayın yöneticilerimizin Manavgat’a hizmet yapmak için talip oldukları koltuk kadar, sorumlu siyaset adamı ve ilçenin örnek şahısları olduklarını unutmamalarını rica ediyorum. B.Ş.B ve Manavgat Belediyesinin ilişkilerinin iç yüzünü sokağa ve kamuoyuna bu kadar aleni şekilde yansıtmalarını da doğru bulmuyorum. Her şeyden önce belediyeciliği ve partizanlığı bir tarafa bırakmalarını umut ediyorum. Şahısların birbirlerinin özeline veya birtakım akçeli ithamları gençlerin ve çocuklarımızın da takip ettiği sosyal medya olmaması gerektiğini düşünüyorum. Açıkçası gençlerimize kötü örnek oluyorlar.

 

Sorumluluk sahibi yöneticilerin siyaseti en alt seviyeden yapmalarını esefle kınıyorum. Enerjilerini kısır çekişmelerle değil, Manavgat’a hizmet için harcamalarını şiddetle kendilerine tavsiye ediyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı