Advert

YAŞLILARA SAYGI HAFTASI'NDA KUŞAKLAR BİR ARAYA GELDİ

Manavgat Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Huzurevi’nde yaşamlarını sürdüren büyüklerle Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ndeki minikleri bir araya getirdi.

YAŞLILARA SAYGI HAFTASI'NDA KUŞAKLAR BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 56 kez okundu.
Advert

Huzurevindeki etkinliğe Başkan Sözen, annesi Türkan Sözen, eşi Hatice Sözen, kızı İrem Sözen’in yanı sıra belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları da katıldı. “Kuşaklar Buluşuyor” adı verilen organizasyonda büyükler, küçüklerle sımsıcak bir şekilde bir araya geldi.

 

Hep beraber kesilen pasta sonrasında minikler, büyüklerin ellerini öperek yanlarına oturdu. Kreş çocukları daha sonra büyüklerine öğretmenlerinin seçtiği şiirleri okudu. Huzurevi sakinlerine hediyeleri Başkan Şükrü Sözen, annesi Türkan Sözen ve eşi Hatice Sözen tarafından takdim edildi. Küçüklerle keyifli zaman geçiren büyüklerin heyecanı ve neşeleri gözlerden kaçmadı. Başkan Şükrü Sözen'e daha önceki ziyaretlerinde huzur evi sakinleri ile çekilmiş resimlerinin olduğu bir albüm de hediye edildi. Başkan Sözen, küçükler ve büyüklerle bir arada uzun uzun sohbet etti, espriler yaptı. Sözen, belediye olarak kentin ihtiyacı olan Huzurevini ve kreşi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını dile getirdi. Sözen, “Hem Huzurevinde yaşayan büyüklerimiz, hem de kreşteki küçüklerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Kuşaklar Buluşuyor programımız hepimizin yüzünü güldürdü. Belediye olarak çocuklarımıza ve büyüklerimize her zaman sahip çıkacağız. Onların yüzünün gülmesi demek bizim yüzümüzün gülmesi demek” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti