Advert

BBP'li Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşı; YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR; TÜRKİYE’MİZİ BÖLDÜRTMEYİZ

Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı parti binasında ilçe Başkanı Mehmet Çayır önderliğinde düzenlediği toplantıda, BBP’den (YİK) Yüksek İstişare kurulu Başkanı, SİYASET BİLİMCİ ve gazeteci-yazar Hakkı Öznur ‘la günümüz Türkiye’si ile geçmişi değerlendirdi

BBP'li Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşı; YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR; TÜRKİYE’MİZİ BÖLDÜRTMEYİZ
Bu içerik 60 kez okundu.
Advert

Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava yakın arkadaşı olan BBP (YİK) Yüksek İstişare Kurul Başkanı Gazeteci yazar Hakkı Öznur, Terör ve terör olayları PKK,PYD ve dış güçlerin Türkiye üzerine oynadığı oyunlarla ilgili önemli bilgileri partilerle paylaşırken Terör mücadelesinde  devletin yanında olduklarını belirtti.

 

HALK DEVLET ELELE

Dış güçlerin Türkiye’yi bölmek, parçalamak üzere yaptıkları hainlikleri, alçaklıkları geçmişten Muhsin Yazıcıoğlu’ndan örnekler vererek anlatan Öznur, ülkemiz her türlü emperyalizmin tehdidi altındadır. Bu tehditleri Nato, ABD, Rusya, Suriye, İsrail, PKK, PYD ve diğer iç art niyetli kişilerin körüklediğine değinen Öznur,5 ayda Ankara’ya yapılan 3.saldırıda yine masum insanların katledilmesine sessiz kalan içimizde ki düşmanların terör ve teröristlerden yana tavırlar almasını eleştirerek ancak kimse merak etmesin Halk devletin yanındadır ve kimse Türkiye’ye diz çöktüremeyecektir. dedi.

 

 

MİT NEDEN GÖRMEDİ

Terör için 78 milyon vatandaşın, sivil toplum kuruluşlarının(STK) ele ele vererek teröre karşı tek yürek tek yumruk olması gerektiğini söyleyen BBP YİK başkanı Öznur,8 ayda 380 vatan evladının terörde şehit olduklarını gerekirse kendilerinin de bundan kaçınmadıklarını belirtti. Öznur, devlete de sitem ederek Güneydoğu’nun hali ortada PKK, PYD ve şer güçleri buralarda sığınaklar, hendekler kazıp, her türlü silahlarla cephanelik haline getirip örgütlenirken devlet neredeydi ve bunlara nasıl göz yumdu dedi. PKK militanları ellerinde paçavralarla ve silahlarla koç gezerken MİT neden bunları görmedi, PKK dokunulmazlık kazanırken niye engellemediler diye serzenişlerde bulundu.

 

MUHSİN BAŞKANIM UYARMIŞTI

Rahmetli Genel Başkanım Muhsin Yazıcıoğlu, bu gün olacakları 1993 yılında söylemişti.”Terörle mücadele olunur onlar dostluktan anlamaz çünkü amaçları ülkemizi bölmek, parçalamak diye” hatırlatma da bulunan Öznur, Irak’ın kuzeyinde 2.israil devleti kurulmak isteniyor, dış ülkelerde düşmanlarımıza, PKK, PYD’ye destek veriyor. Ancak hükümetimiz ABD’ye inanarak, güvenerek hareket etmeyi tercih etti. Şimdi umarım artık neyin ne olduğunu anlamışlardır. Dedi. Artık uyanın ve ülkemizin üzerinde ki kara bulutları fırtınaya dönüşmeden dağıtın uyarısında bulundu.

 

 

OPERASYONLARA DEVAM EDİLSİN

Devletin terör operasyonlarını desteklediklerini söyleyen gazeteci-yazar Öznur, kimseden korkmadan, çekinmeden bu operasyonlar tek bir örgüt militanı kalmayana kadar devam etmeli, hatta Kandil’e kadar uzanmalı ve PKK ve PYD elebaşıları özel harekâtçılarla bitirilmeli ya yakalanıp ya ölü olarak Türkiye’ye getirilmeli diyerek bu operasyonların 7 yıl önce yapılması gerekliydi görüşünü savundu.

 

HDP PARTİ DEĞİL TERÖR ÖRGÜTÜDÜR

Açıklamalarına ilginç ve mantıklı sözlerle devam eden YİK başkanı, Gazeteci-Yazar Hakkı Öznur,HDP’ye yüklenerek onlar parti değil,HDP Milletvekilleride vekil değil  PKK militanıdır.HDP derhal kapatılıp,o vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılıp haklarında kanuni işlemler başlatılmalı ve halka ,devlete bu yaptıklarının hesabını vermeliler.sözünü üstüne basa basa dile getirdi.İmralı canisi Apo’nun TAK’ı kurdurduğunu ve Öcalan’ın Nato’nun Gladyosu olduğunu söyleyen Öznur,HDP’nin de PKK elebaşları olan Cemil Bayık,Murat Karayılan,Sabri Ok gibi vatan hainlerinden emir alarak hareket ettiğine dikkat çekti.

 

HEPİMİZ KARDEŞİZ

Türk-Kürt kardeştir, kapitalist enternasyonal güçler terörün arkasındadır. İsrail, Haçlı Avrupa, ABD, Rusya, Esed rejimi, AB birlikte ülkemizi bölmeye çalışıyorlar çünkü onlarda hala haçlı zihniyeti ve Türk düşmanlığı vardır açıklamasında bulunan Öznur, Türkiye’nin kritik bir dönemden geçtiğini ve daha dün Suriye’nin kuzeyinde PYD’nin sözde federasyon ilan ettiğine dikkat çekip Barzani’nde bunlara destek vereceğini dile getirdi.

 

 

HAİNLER MECLİSTE

MİT teşkilatı artık sadece güvenlikle uğraşmalı, Kandil ve Kobani'ye gereken yapılmalı, ABD PKK ve PYD. ye özel eğitim veriyor, bombalar, mayınlar, silahlar Avrupa’dan veriliyor, hainler meclisteyse bu TBMM'nin ayıbıdır. HDP, PKK’nın uzantısıdır. HDP ne zaman dışarı gitse Türkiye'de bombalar eylemler ve kaos başlıyor. Akademisyenler haindir, CHPliler DHKPC'ye destek verip onların avukatlığını yapıyor. Cenazelerine katılıyor. Miraç Ünal Suriye casususdur. Ülke ajan kaynıyor. Apo ve Miraç Ünal 19 yıl Şam'da kaldılar gibi bir çok konularda ısrarla duran gazeteci yazar Hakkı Öznur,Dış güçlerden başka içerdeki  vatan hainlerinin de ülkeyi savaşa sürüklemek istediklerine dikkat çekerek,ABD dost değil düşmandır.TAK Kandile bağlıdır diyerek teröre karşı milletimizle devletin yanındayız,tek yürek,tek yumruk olmalıyız mesajı verdi.Öznur sözlerini Kahrolsun ABD,PKK,PYD ve şer odakları diye bitirdi.

 

BBP'nin toplantısına BBP Antalya il Başkanı Rasim Küçük, Antalya Kadın kolları başkanı Gülbeyaz Kurt, Alanya ilçe Başkanı Fevzi Duran Yıldırım ve partililer katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası