Advert
Advert
Advert

BŞB’DEN MANAVGAT’A BASKETBOL OKULU

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgatlı çocuklara basketbol okulu açılacağının müjdesini verdi. 6-16 yaş arası tüm çocukların kayıt olabileceği basketbol okulları 20 Haziran’da başlıyor. Okullar yaz boyu devam edecek ve basketbolda yetenekli çocukların k

BŞB’DEN MANAVGAT’A BASKETBOL OKULU
Bu içerik 30 kez okundu.
Advert

Çocuklarımızı Çağın Hastalıklarından Spor Yardımıyla Kurtarabiliriz
 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Genel Koordinatörü Necati Yıldırım, basketbol okulunu düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurdu. ‘’gelin hep birlikte çocuklarımızı çağın hastalıklarından arındırmak için mücadele edelim’’ diyen Yıldırım, ‘’ben hayatım boyunca hiçbir kötü alışkanlık sahibi olmadım. Düzenli ve sağlıklı bir hayat sürdüm. Bunun tek sebebi hayatımın önemli bir yerinde her zaman sporu koymuş olmamdır. Çağımız; internet, bilgisayar oyunları, sosyal medya, obezite, madde bağımlılığı gibi çocuklarımızın hayatını olumsuz yönde derinden etkileyecek hastalıklarla dolu. Siz kıymetli basın mensubu arkadaşlarımdan ve vatandaşlarımızdan çocuklarımıza sporu sevdirmek ve hayatlarının bir parçası haline getirmek noktasında destek istiyoruz. Manavgat ciddi anlamda spor potansiyeline sahip bir ilçemiz. Basketbol okullarının yanı sıra talep geldiği takdirde sporun her dalında okul açabiliriz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel çocuklarımızın ve gençlerimizin spora teşviki konusunda sınırsız destek vereceğini belirtmiştir. Başkanımız bu bağlamda Antalya merkezinde olan her türlü imkânı bütün ilçelere taşıyın talimatıyla bir dizi projenin startını verdi. Yakın zamanda bu projeleri sizlerle paylaşacağız’’ dedi.

 

 

Manavgat Yıldızını Arıyor

 

Kayıtlar Başladı, Kurs 20 Haziran’da Başlıyor

 

Derslerin 20 Haziran’da Namık Karamancı Fen Lisesi Kapalı Spor Salonunda başlayacağını belirten Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Genel Koordinatörü Necati Yıldırım, ‘’kayıtlar okullara dağıttığımız başvuru formlarını Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinasyon Merkezine teslim ederek, Koordinasyon Merkezimizden direk veyawww.asatspor.com adresinden yapılabiliyor. Velilerimizden de ricamız gençlerimizin spora yönlendirilmesinde biraz daha hassasiyet göstermeleridir. Okullarda yaz boyu eğitim alan çocuklarımızdan basketbolda yetenekli olanlar bu yolda ilerlemek isterse Büyükşehir Belediyesi olarak kendisine her türlü destek verilecek. Bu çocuklarımız isterlerse Antalya merkezde bulunan ve şampiyonluklar elde etmeye devam eden takımımızda oynayabilecek, burada milli basketbolcularla antrenmanlara katılacak. Manavgat’ta bu alanda yıldız adayı bir çocuğumuz varda her türlü destek verilecek ve bu çocuğumuz Antalya’mızı Türkiye ve dünya çapında temsil edecek’’ dedi. 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HİNDİSTAN ZİYARETİ  MEYVELERİNİ VERİYOR
HİNDİSTAN ZİYARETİ MEYVELERİNİ VERİYOR
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın