Advert

AMAÇ ORTAK AKILDA BULUŞMAK

Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu kararıyla başkanlık değişiminin yaşandığı Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Odası’nın yeni başkan Nazif Bıyıklıoğlu başkanlığındaki heyet ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlere odanın Genel Sekreteri Salim A

AMAÇ ORTAK AKILDA BULUŞMAK
Bu içerik 35 kez okundu.
Advert

Başkan Nazif Bıyıklıoğlu ve beraberindeki heyet yaptıkları ziyaretlerin bir nevi iade-i ziyaret olduğuna vurgu yaparak, yönetimdeki görev değişikliği ve dağılımdan sonra spekülatif söylemlerin gerçeği yansıtmadığını ziyaretlerinde birebir anlattıklarını söylediler. Heyet, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret ettikten sonra sırasıyla Manavgat ve Çevresi Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı ve Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri 6. Bölge Murahhas Üyesi M. Muammer Ünal, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak ve Galip Özden’i, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Ticaret İl Müdürü Yalçın Koca ile TESKOMB Denetim Kurulu üyesi Konyaaltı Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Kolpan ile AESOB Başkanı Adlıhan Dere’yi makamlarında ziyaret etti.

 

 

 

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Nazif Bıyıklıoğlu, “ Türkiye’nin ikinci büyük Kredi Kooperatifi olarak paydaş kurumlarımızla birlikte hareket edebilmek ve ortak akılda buluşmak üzere bu ziyaretleri gerçekleştirdik. Amacımız plasman girdisi olarak bütçemizi arttırmak ve dolayısıyla esnaflarımıza bu zor günlerinde daha fazla destek olabilmektir. Bunu başarabildiğimiz oranda görevini yerine getirmiş yöneticiler olarak adlandırabiliriz. Ziyaretlerimizde yönetici arkadaşlarımıza bunları anlattık ve bir nevi de iade-i ziyarette bulunduk” dedi.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?