Advert

Ne söylerlerse haklılar Durmadan çalışıyorlar

Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını sürdüren Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı, merkez mahalle teşkilatları ile parti binasında toplantı düzenleyerek, çevre mahallelere ise ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla buluşuyor.

Ne söylerlerse haklılar Durmadan çalışıyorlar
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

Toplantılarda Hükümetin ve Büyükşehir Belediyesinin mevcut yatırımlarının takibi ve değerlendirmesi yapılırken,  ihtiyaç duyulan yeni projelerin belirlenip ilgili bakanlıklara ulaştırılması amaçlanıyor. Antalya İl Teşkilatı tarafından hazırlanan Hedef 500 Bin Üye projesi kapsamında mevcut üyelerin güncelleme işlemlerini gerçekleştiren ilçe yönetimi yeni üye kaydı çalışmalarını da sürdürüyor.

Bizleri yıldırmaya çalışıyorlar

İlçe binasında gerçekleşen Kavaklı, Kasaplar, Side, Yukarı Hisar, Çağlayan ve Milli Egemenlik Mahalleleri Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz ülkenin terör illetiyle yıpratılmak istendiğine vurgu yaptı. Öz, “ülkemizin gücünü kırmak, ilerleyişini yıldırmak amacıyla şer ocaklarının desteğiyle yapılan terör saldırıları ülkemizi yıldıramayacaktır. Hükümetimizin kararlı adımlarıyla son silah susana kadar terör belasıyla mücadelemiz sürecektir. İnşallah barış içinde, huzur içinde, birlik içinde yaşayacağımız günlere az kaldı. Bir kez daha terörün her türlüsünü lanetliyorum” dedi.

 Yerel siyasetin baş aktörleri ilçe teşkilatlarıdır

Hükümetin kısa zamanda yaptığı hizmetleri tüm siyasi partilerin gıpta ile izlediğine değinen Öz; ‘’bize her platformda soruyorlar. Nasıl olurda hükümet bu kadar yatırımı doğru ve kararlı şekilde yapabiliyor diye? Bakın, seçim dönemi biteli kısa bir zaman olmasına rağmen, merkez mahalle teşkilatlarınızla parti binamızda, çevre mahalle teşkilatlarımız ile ise ziyaretler gerçekleştirerek buluşuyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Şuana kadar 45 mahalle teşkilatımızı ziyaret ettik ve 15 mahalle teşkilatımızla da parti binamızda buluştuk. Bu çalışmamızı ara vermeden sürdüreceğiz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını saptayarak bu ihtiyaçları rapor haline getirip ilgili bakanlık ve kurumlara iletiyoruz. Yerel siyasetin baş aktörleri ilçe teşkilatlarıdır. İlçe teşkilatımız mahalle teşkilatlarıyla her alanda irtibat halinde olup beraber çalışıyor. Hükümetin ilçelerde deyim yerindeyse eli, kulağı, gözü oluyoruz. İlçemizde yapılan projeleri takip ediyor, yapılacak projelerin doğru belirlenmesine katkı sağlıyoruz. İşte cevap bu: Hizmet bu şekilde geliyor’ diye konuştu.

Helal oylarımıza haram katmıyoruz

Konuşmasına Ak Parti hükümetlerinin son 14 yılda sağlıktan ulaşıma, sivil savunmadan eğitime, bayındırlıktan ekonomiye kadar birçok alanda gerçekleştirdiği büyük yatırım ve projelerle ülke gelişmesi ve kalkınmasına çok ciddi katkı sağladığına değinerek devam eden Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz; ‘’hükümetin son dönemde seçim vaatlerini bir bir yerine getirerek halka hizmetin ve dürüst siyasetin nasıl olması gerektiğini tüm siyasi partilere göstermiştir. Ak Parti olarak gücümüzü milletimizin helal oylarından alıyoruz, aldığımız helal oylara haram karıştırmıyoruz ve bu güçle ülkemizin her metre karesine hizmet götürmek için canla başla çalışıyoruz’’ dedi.

Mahalle başkanlarımıza teşekkür ederim

 

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “Hedef 500 Bin Üye” projesi kapsamında 1 Kasım seçimlerinin hemen ardından yoğun bir çalışma temposu içene girdiklerini ve bu bağlamda 60 mahalle başkanıyla bir araya geldiklerini belirten Öz, “ mahalle çalışmalarımız artarak devam edecek. Manavgat’ımızın 106 mahallesini bir kez değil bilakis birkaç kez ziyaret etmek amacındayız. İnsanlarımızla hemhal olup tokalaşırsak arzuladığımız hedefe ulaşabiliriz düşüncesindeyim. İnsanlarımız sadece seçim dönemlerinde hatırlanmak istemiyor. Seçim sonrası da aranmak ve hatırlanmak istiyor. Partimizin yaratandan dolayı yaratılanı sevme düsturundan yola çıkarak insanlarımızla birlikteyiz ve yanlarındayız. Bu çalışmalarımıza destek veren mahalle başkanlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası