Advert

KÖK’ÜN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ

Devrim Kök, “Türkiye’yi içine düşürüldüğü karanlıktan, kaostan çıkaracak tek güç CHP ve onun kadrolarıdır”.

KÖK’ÜN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ
Bu içerik 81 kez okundu.
Advert

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Devrim Kök, CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Tekin BİNGÖL' ün yardımcısı olarak, CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU tarafından görevlendirildi.


TABANDAN TAVANA ADIM ADIM

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Kök, CHP, benim ailemdir. Gençlik Kollarında başlayıp CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı, Antalya İl Başkanlığı, Antalya Milletvekilliği, Parti Meclisi Üyeliği ile devam eden siyasi hayatımda ter zaman tek amacım, örgüt bilinciyle ve parti ahlakıyla hareket ederek CHP'yi iktidara taşımak için mücadele etmek oldu.

                      

 AKP’NİN POLİTİKALARI İFLAS ETMİŞTİR

 

Kök, içinde bulunduğumuz süreçte 14 yıldır ülkeyi tek başına yöneten AKP iktidarının bir yandan Cumhuriyetin kazanımlarıyla hesaplaşma, adeta rövanş almaya çalışması, diğer yandan iç politikadan dış politikaya, ekonomiden, çalışma hayatına, tarımdan, turizme kadar uyguladığı yanlış politikalar nedeniyle, Türkiye sorunlar yumağı bir hale geldi. Bu gün AKP’nin tüm politikaları iflas etmiştir. Yanlış dış politikalar nedeniyle ABD ve Rusya yeni sınır komşularımız olmuştur. Ülkemizin doğusu kan gölüne dönmüş, her gün şehit haberleri gelmesi neredeyse olağan hale gelmiştir. Vatandaşlarımız benden ve benden olmayan şeklinde ötekileştirilmiş, Ankara’nın göbeğinde bombalar patlarken, onlarca insanımız hayatını kaybederken iktidar tüm gücünü ve zamanını Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan olabilmesi için harcamış, hala da harcamaktadır.

 

ÜLKEYİ KASOSTAN KURTARACAK TEK PARTİ CHP’DİR

 

Devrim Kök, “Türkiye şuan AKP politikaları nedeniyle içte ve dışta çok büyük sorunlarla karşı karşıyadır. Türkiye’yi ülkemizi içine düşürüldüğü karanlıktan,  kaostan çıkaracak tek güç CHP ve onun kadrolarıdır. Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU tarafından verilen bu görevde de en büyük hedefim,  parti örgütlerimizin enerjisini kendi iç çekişmelerimize harcamak yerine,  bir plan program çerçevesinde, kimseyi ötekileştirmeden, içe değil dışa dönük, halka dönük doğru ve güncel politikalarla tüm Türkiye’yi doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kapsayacak şekilde bir araya getirmek ve CHP'yi iktidara taşımak için Genel Başkan Yardımcımız Sayın Tekin BİNGÖL’le beraber mücadele etmek olacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı