Advert

AESOB’tan Büyükşehir’e ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetimi, 20. Ahilik Kültür Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Vekili Mesut Kocagöz “Esnafımızın yanındayız. Siz varsanız, biz varız. Bir bütünüz.

AESOB’tan Büyükşehir’e ziyaret
Bu içerik 358 kez okundu.
Advert

Ziyarete oda yönetimi ve esnaf temsilcileri de katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mesut Kocagöz, kısa süre önce hayata gözlerini yuman AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u andı. Almanya’da bulunan Başkan Menderes Türel’in selamlarını ileten Kocagöz, “Başkanımız Antalya’ya hizmet için yurt dışında. Biz bir bütünüz. Siz varsanız, biz varız; biz varsak, siz varsınız. Elimizden her ne geliyor ise Büyükşehir Belediyesi olarak emrinizdeyiz” diye konuştu. Ahilik kavramının çok farklı ve önemli olduğunu vurgulayan Kocagöz, “Ahiliğin kutsal ahlakı ve yüce değerlerini yaşatabilirsek ülkemizi kimse tutamaz” dedi

 

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

 

 

AESOB Başkanı Adlıhan Dere de Büyükşehir Belediyesi’ne esnafa desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediyesi’ne, esnafın sorunlarını hızlı bir şekilde giderdiği için minnettarız” şeklinde konuştu.  AESOB Başkanı Adlıhan Dere ziyaretin sonunda Başkan Vekili Mesut Kocagöz’e plaket ve çiçek takdim etti.

 
 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası