Advert

Pazarcılar Odası'ndan Hain Saldırıya Kınama

Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Başkent Ankara’da görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik terör saldırısını kınadı.

Pazarcılar Odası'ndan Hain Saldırıya Kınama
Bu içerik 475 kez okundu.
Advert

17 Şubat 2016 tarihinde Ankara'da gerçekleşen ve 28 vatandaşımızın ölümüne, 61 vatandaşımızın ise yaralanmasına sebep olan hain saldırıyı kınayan Manavgat Sabit Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan yaptığı açıklamada; " Uzun cümleler, sürekli yinelenen benzer kelimeler ülke olarak yaşadığımız acıları tarif etmekte maalesef artık yetersiz kalıyor. Bu ülkenin temel taşlarından olan sivil toplum örgütü olarak, terörü ve terörden medet umanları bir kez daha lanetliyoruz. Ankara'daki kalleş saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır diliyoruz" dedi.

 

İnsanlık Suçu İşlenmiştir

 

Son günlerde artan terör olaylarının milleti derin üzüntüye boğduğunu belirtenManavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan açıklamasında terörün ve kargaşanın her gün onlarca insanı ailesinden, ülkesinden ve sevdiklerinden kopardığını ifade etti. Ortadoğu coğrafyasındaki ateş çemberinin içine Türkiye'nin de çekilmek istendiğini ifade eden Başkan Doğan, Türkiye'de patlatılan bombaların masum insanların canına mal olduğunu ve insanlık suçu işlendiğini vurgulandı. Ankara'da Suriye uyruklu bir teröristin patlattığı bombaların 28 canı yaşamdan kopardığı, 61 kişinin yaralanmasına yol açtığı belirtilen açıklamada, “Acımız büyüktür. Saldırıyı kınıyoruz. Bu zor günleri yurttaşlarımızın birlik ve dayanışma duygularıyla aşacağımıza inanıyoruz" ifadesine yer verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?