Advert

ZİYARET MİTİNGE DÖNDÜ

CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök CHP Manavgat İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe binasına sığmayan kalabalığa parti önünde hitap eden Devrim Kök, “Hiç kimse CHP’den büyük değil. Kendisini CHP’den üstün görenler gitsinler bağımsız aday olsunlar” dedi.

ZİYARET MİTİNGE DÖNDÜ
Bu içerik 314 kez okundu.
Advert

Manavgat’ta adeta Devrim Kök izdihamı yaşandı. Parti binasında gelirken partililer tarafından yoğun ilgi ve alaka ile karşılanan Devrim Kök, aşırı yoğun ilgiden dolayı partililere hitaben konuşmasını caddede gerçekleştirdi. Ülkenin bulunduğu durumu ve son zamanlarda tırmanan terör olaylarını değerlendiren Devrim Kök, parti içi tartışmalara da değindi. Hiç kimsenin CHP’den büyük olmadığını söyleyen Devrim Kök, “CHP bu ülkeye wwwkrasiyi getiren partidir. Parti içindeki seçimlerde ve yarışmalarda farklı tercihler kullanılmış olabilir. Bu wwwkrasinin bir gereğidir. Bu farklı tercihleri husumete dönüştürmek, düşmanca tavırlar sergilemek CHP’ye yarar sağlamaz. Benim hiç kimseye bir kırgınlığım yok. Ben CHP’nin bir askeri, bir neferiyim. Bana verilen görevi bilir ve gereğini yerine getiririm. Dışarıda, kendi içimizde kendi kendimizi eleştirmeyelim. Sosyal medyadan ve farklı platformlardan bizleri eleştirenlere bakıyorum, bir kere bile AKP’yi ve Erdoğan’ı eleştirmemiş. Bunlar kimlere hizmet ediyor diye de sormadan edemiyorum. Lütfen bunları içimizde barındırmayalım. Hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi’nden büyük değil. Kendisini CHP’den üstün görenler, kendilerine çok güveniyorlarsa gitsin bağımsız aday olsun.” dedi.

 

Devrim Kök’ün konuşması sık sık alkışlarla bölündü. Kendisine gösterilen ilgiden oldukça duygulanan Kök, konuşmasının ardından sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası