Advert

‘HİZMET AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ’

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanlığı, Şubat Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi.

‘HİZMET AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ’
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert

Toplantıya Ak Parti Antalya İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Manavgat Koordinatörleri; Bekir Avşar, Mehmet Uysal, Sedat Karagöz, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları Yönetimleri ile Manavgat İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz; ‘’birçok parti milletvekilleri geldiği zaman dahi bu denli bir kalabalık oluşturamıyor. Bizim her toplantımız kalabalık ve coşkulu geçiyor. Bu çok zor ve müthiş bir şeydir. Hepimiz işlerimizi evlerimizi bırakıp her toplantımızda, her programımızda eksiksiz hatta fazlasıyla katılım sağlıyorsak bunun tek bir sebebi var: Oda içimizde coşan memleket sevdamız. Ak Parti kadroları memlekete hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyor, bu aşkla çalışıyor ‘’ dedi.

 

MANAVGAT ÜNİVERSİTESİ’NE KAVUŞACAK

‘’Şükürler olsun ki partimiz iktidar olduğu süre zarfında ülkemizde yaptığı; sağlık, eğitim, adalet, ulaştırma, ekonomi, turizm ve ülkemiz için öneme sahip diğer alanlarda köklü ve ileriye dönük hizmet ve yatırımlarıyla Türkiye’nin dünya markası olması yolunda çok büyük mesafeler kat etmesini sağlamıştır’’ diyen Öz,  ‘’Hükümetimiz seçim vaatlerini vakit kaybetmeden bir bir yerine getiriyor. Asgari ücrette iyileştirme, öğrencilerin burs miktarlarında artırım, gençlere iş kurma aşamalarında hibe ve faizsiz kredi, çeyiz desteği, çiftçiye vergisiz tohum ve gübre gibi birçok vaat kısa zamanda gerçekleşti ve gerçekleşmeye devam ediyor. Antalya ve Manavgat’ımızı değerlendirdiğimiz zaman da, Türkiye’nin birer marka şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini görüyoruz. Milletvekillerimiz ve Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun desteği ile Manavgat’a bir üniversite kazandırma adına çalışmalar başladı. İnşallah iki yıl içinde Manavgat üniversitesine kavuşacak.

 

ALT YAPI SORUNUNU TÜREL ÇÖZÜYOR

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel; yıllardır belediyecilerin görmezden geldiği ve Manavgat’ın en büyük problemlerinden birisi olan alt yapı; içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu problemlerini kökten çözmek için yatırımlarını Manavgat’a yoğunlaştırdı. Manavgat’ın onlarca noktasında eş zamanlı alt yapı çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor. Alt yapı sağlam değilse üst yapı göze ne kadar güzel görünürse görünsün alt yapıda kısa zamanda oluşan bir problemle o güzellikler harap olacaktır. Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ı sorunsuz ve sağlıklı bir alt yapıya kavuşturduktan sonra büyük bütçeli yatırımlarla şehrimize muazzam bir üst yapı kazandıracaktır. 2016 yılında zemin incelemeleri yapılan 4 adet üst geçit projesi tamamlanmış olacak. Önümüzdeki günlerde Manavgat tarihinin en kapsamlı üst yapı projesi olan ana cadde ve bulvar düzenleme projesi başlıyor. Bu projeyle şehrimizin; yürüyen merdivenli üstgeçitlerden, bedava internete, şehir mobilyalarından peyzaj ve havuzlara kadar birçok yenilikle kent içi yaşam kalitesi artacak. Ayrıca yapılacak proje tamamen engelli vatandaşlarımızın rahat ve sürekli hareket imkanına kavuşması ön planda tutularak dizayn edildi. Kısa zamanda Manavgat’ın çehresini kökten değiştirecek Büyükşehir Belediyesi Türkbeleni projesine de başlanılacak ‘’ diye konuştu.

 

’MAHALLE BAŞKANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ’’

Antalya İl teşkilatı olarak ‘’Hedef 500 Bin Üye’’ adlı projemizi başlatmış olup çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirten Öz;  ‘’Proje kapsamında mahalle mahalle gezip üyelerimizle kucaklaşıyoruz ve bilgilerini güncelliyoruz. Partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımızın üyeliklerini gerçekleştiriyoruz. Bu projemizin başkahramanları bizleri her mecrada gururlandıran mahalle başkanlarımızdır. Bu çalışmada da tüm mahalle başkanlarımızın ellerinden gelenin en iyisi yapacağından şüphem yok. Son seçim dönemi geçeli çok kısa bir süre oldu. Seçimden kısa bir süre sonra sahalara tekrar indik ve halkımıza hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz seçim için seçim sürecinde çalışan değil, halk için her zaman çalışan bir partiyiz’’ diyerek, tüm katılımcılara teşekkür etti.  

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?