Advert

SOSYALLEŞME BUDUR

Turkuaz Deri Sanayi sahibi Turizmci iş insanı Murat Güven ve eşi Hatice Şekerli Güven geleneksel hale getirdikleri ‘Gözleme Şenliği’ni” evlerinin önünde dostları ile birlikte gerçekleştirdiler.

SOSYALLEŞME BUDUR
Bu içerik 244 kez okundu.
Advert

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında yani Anneler Günü’nün bir gün öncesinde gerçekleştirilen gözleme şenliğine bu yılda katılım oldukça yoğundu. Sınıf Öğretmeni Hatice Şeker Güven’i öğrencileri bu anlamlı günde yalnız bırakmayarak hem gözlemelerini yediler hem de öğretmenlerinin Anneler Günü’nü kutladılar.

 

Bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdikleri gözleme şenliğinde amaçlarının büyüklerinin ve bu ülke uğruna kanını, canını toprağa veren şehitlerin ruhuna bir ‘Fatiha’ okunması olduğunu belirten Güven, “Manavgat doğumlu değiliz. Ama ekmeğimizi ve çocuklarımızın geleceğini burada şekillendiriyoruz. Bu coğrafyada kendimizi sosyal hayata karşı sorumlu hissediyoruz. Yeni yeni insanlarla tanışma, kaynaşma, komşularla esnaf arkadaşlarımızla ilişkileri geliştirme düşüncesiyle her yıl çoğalan bir katılımla şenliğimizi yapıyoruz. Allah ömür verdiği sürece de bu şenliğimizi sürdürme kararlığı ve azmi içindeyiz. Şenliğimize katılan tüm dostlar ile gelemeyen insanlarımızdan da Allah razı olsun” diyerek duygularını paylaştı.

 

 

Yardımseverliği ve sosyal konulardaki duyarlılığı ile Manavgat halkının yakından tanıdığı Murat Güven, yarattığı Turkuaz Çanta ve deri mamulleri markası ile yıllardır Side’de işletmecilik yapıyor. Manavgat Atatürk Caddesi’nde de aynı isimle bir şube açan Güven, yeni işyerinin resmi açılışını 27 Mayıs’ta gerçekleştirecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası