Advert

“TÜRKİYE KAN GÖLÜNE DÖNDÜ”

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, alan çalışmalarına bugün Döşemealtı, Aksu ve Serik ilçeleriyle devam etti.

“TÜRKİYE KAN GÖLÜNE DÖNDÜ”
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert

Döşemealtı belediye Başkanı Turgay Genç’inde aralarında bulunduğu ziyaret geniş bir katılımla ilçe başkanlığında yapıldı. Kök, gündemi değerlendirerek “Başkanlık Sistemi tamamen bir aldatmaca, tamamen Recep Tayyip Erdoğan’ın kişisel hırsıdır. Son üç günde 15 evladımız şehit oldu. Konuşması gerekenler susuyorlar. Türkiye kan gölüne döndü” dedi.

2B’lilerin mağduriyeti devam ediyor

Çalışmalarına CHP Aksu İlçesini ziyaret ederek devam eden Kök’e katılımcılar en büyük sorunlarının 2B yasasının kendilerine yaşattığı sıkıntı olduğunu, yıllardır ektikleri, biçtikleri toprakların yasanın şartlarını yerine getirmelerine rağmen kendilerine verilmediğini, hesaplanan paranın maliye tarafından tahsil edilmek istenilmediğini, hazine ve maliye arasında sıkışıp kaldıklarını, muhatap bulamadıklarını söylediler. Kök, en kısa zamanda bu konuyu TBMM’ye taşıyacağına söz verdi.

TRT payı için önerge hazırlıyoruz

Serik’te açık havada büyük bir partili kitlesine hitap eden Kök,” hiçbir güç Atatürk ve İlkelerine ve devrimlerine olan bağlılığımızı sorgulayamaz. Atatürk sadece ete kemiğe bürünmüş bir lider değildir. Atatürk Ortadoğu coğrafyasında ve dünyada ezilen, sömürülen  tüm ulusların aydınlanma meşalesidir” dedi. Kök, bir vatandaşın kendisine CLK Enerjinin keyfi elektrik zamları yaparak halkı sömürdüğü, 4 liralık tüketime 60 lira ödemek zorunda bırakıldıklarını söylemesi üzerine ”konuyu biliyorum. Yakından takip ediyorum. Şu anda hukuki boyutunu araştırıyoruz. Bununla birlikte elektrik faturalarından TRT payının alınmaması için de bir kanun teklifi hazırlıyoruz. Hiç kimse merak etmesin yapılan soygunun hesabını en kısa süre ilgili kurum ve kuruluşlardan soracağız” dedi.

 

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök 4 Şubat Perşembe günü (yarın) saat 12.00’de Manavgat CHP ilçe binasında partililerle bir araya gelecek.

 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı