Advert

"KAVGAYI BIRAKIN HESAP VERİN"

MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya Antalya gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden kartlı sistemle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

Bu içerik 537 kez okundu.
Advert

Yazılı açıklamasında Antalyalıları kartkolik yapan AKP'li Başkan Türel ve CHP'nin kavgayı bırakıp özür dilemesi ve hesap vermesi gerektiğini ifade etti. Başkan Kaya "Senin kartın kötü benim kartım iyi safsatasını bırakıp bu milleti bu hale düşürenlerin utanıp özür dilemesi gerekir" dedi.

 

AKP VE CHP KAYIKÇI KAVGASI YAPIYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulamaya konulan Antalya Kart sistemi ile ilgili vatandaşların şikâyetleri ve kart kuyruklarındaki çile bitmek bilmezken şimdi de CHP İl Başkanlığı ve AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in medya üzerinden bir birlerine gönderme yapmalarına MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya sert bir gönderme yaptı. Karşılıklı olarak CHP ve AKP'li Belediye Başkanının kayıkçı kavgası yaptığını ve her iki zihniyetin de kavgasından Antalyalıların hem madden, hem de manen zarar ettiğini belirten Başkan Ali Adnan Kaya "Antalyalı vatandaşlarımız sizin kart sevdanızdan bıktı. Her beş yılda bir kuyruklarda kart çilesi çekmekten, her defasında o kart mı olacak, bu kart mı olacak belirsizliğinden bıktı. Ya adam gibi işinizi yapın bu milleti mağdur etmeyin, ya da çekip gidin. Bu millete hesap vermek vermesi ve çıkıp özür dilemesi gerekenler gazete sütunlarından bir birlerine suçlama yapıyorlar. Millet sizin kavganızı değil çözümünüzü bekliyor. " dedi.

 

MİLLETE IZDIRAP ÇEKTİRMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

 

Hem AKP'li Menderes Türel'in ilk döneminde, hem de CHP'li Mustafa Akaydın'ın döneminde yaşanan kart rezaletinin Türel'in yeni döneminde bir kez daha yaşandığı anlatan MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya "Bu millete her defasında ızdırap çektirmek zorunda değilsiniz. Adam gibi bir sistem yapar ve bunu sürekli hale getirirsiniz olur biter. Ama her gelen zihniyet farklı bir uygulamaya gidince olan vatandaşlarımıza oluyor. Sizler kayıkçı kavgası yapıyorsunuz vatandaşlarımız çile çekiyor. Saatlerce kuyruklarda kart sırası beklemek zorunda kalıyor. Bu sistem 31 Aralık tarihi itibarı ile bitecekse neden vatandaşı daha önceden vatandaşları uyarmadınız? Yasal olarak gereken önlemleri neden almadınız? A-Kent kartları içerisinde kalan vatandaşların bakiyeleri, belediye payını bile ödemiyor diye iddia edilen bir firmaya mı kalıyor? Eğer bu paralar firmaya kalıyorsa bunu nasıl tahsil etmeyi düşünüyorsunuz? Yok, eğer o paralar belediye veya ulaşım A.Ş.’ye kalıyorsa bunları hak sahiplerine nasıl iade edecekseniz? Millete madden ve manen verdiğiniz zararı nasıl telafi etmeyi düşünüyorsunuz? Muhatap ilgili firma diyerek topu taca atmazsınız. " şeklinde konuştu.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?