Advert
Advert
Advert

ODALAR SİYASETE KURBAN GİTTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde ilçemizde faaliyet gösteren oda başkanlarına sitem etti. Sözen, “söz verip gelenden de, gelmeyenden de Allah razı olsun!” dedi.

ODALAR SİYASETE KURBAN GİTTİ
Bu içerik 261 kez okundu.
Advert

Siyasi partilerin ilçe başkanları ziyaretinden önce STK başkanlarıyla ayrıntılı bir görüşme yaptığını, yasalardan dolayı Manavgat’ı zor günlerin beklediğini ve bu sorunları ortak hareket ederek çözümleyebileceklerini başkanlara anlattığını ifade eden Sözen, toplantı sonrası tam destek vereceklerine söz verdiler ama şimdi burada yoklar dedi.

 

Oda başkanlarından kendisi için değil sadece Manavgat’ın değerlerinin Manavgat’ta kalması için destek istediğini belirten Sözen, “ Ama ne yazık ki herhalde kendimizi bu arkadaşlara anlatamamışız. Burada olmak isteyen ve gelemeyen arkadaşlarımızın da olduğunu biliyorum. Fakat birçoğunun da sudan bahanelerle ‘siyasi baskı altındayız. Bizi mazur gör başkan diye mesaj atmalarını da anlamıyorum. Bu arkadaşlar kendilerine bir yerlerden sürekli telefonlar geldiğini de söylediler. Bu arkadaşlara huzurunuzda sesleniyorum: Manavgat elden gittikten sonra korkunun ecele faydası olmaz” diye konuştu.

 

Şükrü Sözen’in bu konuşması gazete olarak sürekli gündeme taşıdığım Odalar ne iş yapar? Sorusunu bir kez daha sormamız gerektiğini hatırlattı. Aslında çok fazlada yorumlamaya gerek yok sanırım çünkü görüldü ki odalar, fotoğraf karesine girmekten başka bir iş yapmazlar. Ha birde siyasi iktidara yamanmak için etraflarında dolanır ve yeni temizlettikleri dişlerini gösterirler. Odalar mı? Geçiniz beyler, geçiniz…

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU