Advert

MYO’DAN TURİZMCİ İŞADAMI HASAN ÖZDEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ!

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert Manavgat’ın tanınmış işadamlarından Hasan ÖZDEN’e Yüksekokula vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür plaketi verdi.

MYO’DAN TURİZMCİ İŞADAMI HASAN ÖZDEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ!
Bu içerik 362 kez okundu.
Advert

Manavgat M.Y.O Müdürü Doç.Dr. Hacer Bakır Sert konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘alanında çağın gerektirdiği bilgiye sahip, teknolojiye hakim ve değişen dünya koşullarına uyum sağlayan elemanlar yetiştiren, ilişkili olduğu sektörlerle ilgili ulusal ve uluslararası projeler üreten, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren, toplumsal bilinci arttırıcı faaliyetlerde bulunan, saygın ve güvenilir bir yükseköğretim kurumu olmayı misyon edinmiş Yüksekokulumuzun, bu misyonunu gerçekleştirmede tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın, işadamlarımızın, Manavgat halkımızın desteği önemli bir faktördür. Bu bağlamda, Yüksekokulumuza destek konusunda sürekli ön saflarda olan, eğitim-öğretime çok önem veren ve bu noktada hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Manavgat’ın önemli işadamlarından Sayın Hasan ÖZDEN’ e Akdeniz Üniversitesi Yönetimi, şahsım ve Manavgat Meslek Yüksekokulu’nun tüm akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

 

 

Turizmci İşadamı Hasan ÖZDEN ise, ilçemizin kalkınması açısından yükseköğretimin önemini belirtirken, eğitim-öğretime destek olunması gerektiğini ve bu konuda kendisinin her zaman hazır olduğunu ifade etti.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası