Advert

ALİ İBRAHİM ÖZ’E YÖNETİMDEN PLAKET!

Dünya Triatlon Federasyonu tarafından Alanya’da düzenlenen Dünya Triatlon Şampiyonası’nda Başarı Koleji’ni, temsil eden Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, Dünya 3.üncüsü olarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

ALİ İBRAHİM ÖZ’E YÖNETİMDEN PLAKET!
Bu içerik 88 kez okundu.
Advert

Antalya, Manavgat ve Başarı Koleji’ni gururlandıran Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim ÖZ, Başarı Koleji yönetim kurulu tarafından plaket ile ödüllendirildi.

 

Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, yönetim kurulu üyeleri Erdoğan Yılmaz, Ali Osman Kara ve Başarı Koleji Kurucu Müdürü Akif İnci’nin katıldığı tebrik ve kutlama programında teşekkür plaketini Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek takdim ederken “Bu zorlu yarışmada üstün bir performans sergileyerek büyük bir başarı elde eden ve gururumuz olan Ali İbrahim Öz’ü tebrik ediyor, Başarı Koleji Ailesi olarak kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi.

 

Bilindiği üzere Yüzme, bisiklet ve koşu yarışlarının arka arkaya yapıldığı dayanıklılık sporu olan Dünya Triatlon Şampiyonası’nda profesyonel sporcuların yarıştığı AGE Group Sprint Men kategorisindebirinciliği Rusya’dan Andriyan Khrıstorov kazanırken Manavgat ve Antalya adına yarışan Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, yüzme, bisiklet ve koşu dallarındaki yarışmaları rakiplerine fark atarak ve üstün başarı ile tamamlamış ve Dünya 3.sü olmanın gururunu yaşatmıştı.

 

Elde ettiği başarıyı Manavgat’a ve öğrencilerine armağan ettiğini belirten Ali İbrahim Öz, “Bu zorlu yarışmada derece elde etmekten çok geleceğimizin güvencesi olan gençlerimize, öğrencilerime model olarak onların farklı spor dallarında kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmayı hedefledim. Hayatımın her anında olduğu gibi bu yarışmada da her zaman yanımda olan değerli eşim Nebihe Öz’e, sevgili aileme, bana her zaman destek olan Başarı Koleji yönetimi, öğrencilerime ve beni gönülden destekleyen tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı