Advert
Advert
Advert

MAGİAD yardım elini uzattı

Manavgat Girişimci İşadamları Derneği(MAGİAD), iki hafta önce ilçede meydana gelen sel felaketinde yiyecek ve giyecek eşyaları su altında kalan pamuk işçilerine gıda, yiyecek, giyecek, yatak ve battaniye yardımında bulundu. MAGİAD üyeleri, yardımları Şanl

MAGİAD yardım elini uzattı
Bu içerik 29 kez okundu.
Advert

MAGİAD Başkanı Mehmet Kaba, sel felaketinde yiyecek ve giyecekleri su altında kalan tarım işçilerine üyelerinin Bereket Mahallesi'nde bir evde yaşayan 4 aileye yardımları ulaştırdıklarını söyledi. Zor durumda kalan birine sahip çıkmanın bu milletin özünde olan bir kültür olduğunu belirten Kaba, "İhtiyaç sahiplerinin yardımları aldıktan sonra yüzlerindeki mutluluk bizlerinde mutlu olmasını sağladı. Yapılan yardımların geçici bir sürede olsa yaralarını saracağına inanıyoruz. Yardımları ulaştırmada emeği geçen tüm üyelerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum." dedi. 

Manavgat halkı zor günümüzde bize sahip çıktı

 

Şanlıurfa Harran'dan mevsimlik işçi olarak Manavgat Bereket'e 7 çocuğu ile pamuk toplamaya gelen İsa Baykuş, zor durumda kaldıklarında kendilerine yardım ulaştıran herkese teşekkür ettiklerini söyledi. Yardımlar için MAGİAD'a teşekkür ettiklerini belirten Baykuş, "Sağanak yağmurda kaldığımız evin su almasına bağlı eşyalarımızın çoğu su altında kalarak kullanılmaz hale geldi. Yiyecek bulmada zorluk çekiyorduk. Manavgatlı hayırsever ve yardımseverin yaptığı yiyecek ve giyecek yardımları bizlerin yüzlerini güldürdü. Manavgat halkı bize zor günümüzde sahip çıktı. Manavgat'ın yardımseverlerini Şanlıurfa'ya gidince herkese anlatacağız. Manavgat'ı kendimize kardeş gördük. Bize sahip çıkan MAGİAD ve tüm hayırseverlerden Allah razı olsun. Zor günümüzde yapılan bu yardımları biz nasıl unuturuz” diyerek minnet duygularını dile getirdi.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU