Advert

Erşan Özden MATAB Başkanı

Manavgat Çevre Koruma Turizm Altyapı Tesisleri Yapma Ve İşletme Birlik Başkanlığı’na Manavgat belediye Meclis üyesi ve Meclis Başkan Vekili Erşan Özden seçildi.

Erşan Özden MATAB Başkanı
Bu içerik 599 kez okundu.
Advert

Genel Kurulda Birlik Encümenliklerine; Ünsal Çiviler, Adem Uysal, Ayşe Çetin Önal, Serkan Küçükkuru, Ali Coşkun ve Hüseyin Erol seçildiler.
Sorgun Mahallesinde bulunan Antalya Büyükşehir belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Manavgat Şube Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleştirilen kısa adı MATAB olan Manavgat Çevre Koruma Turizm Altyapı Tesisleri Yapma Ve İşletme Birlik Başkanlığı Genel Kurulunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ve Belediye meclis üyeleri hazır bulundu. 
Gerekli çoğunluğun sağlanmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurulda Birlik Başkanlığı için katılan üyeler tarafından ortak aday gösterilen Manavgat belediyesi Meclis üyesi ve Meclis Başkan Vekili Erşan Özden Birlik Başkanlığına seçildi. Birlik encümenine ise Ünsal Çiviler, Adem Uysal, Ayşe Çetin Önal, Serkan Küçükkuru, Ali Coşkun ve Hüseyin Erol seçildiler. 
Genel kurul 7. Gündem maddesi olan ‘6360 sayılı Yasa Hükümleri gereği; su, kanalizasyon, katı atık depolama ve bertaraf hizmetlerine ilişkin olmak üzere personel, her türlü taşınır ve taşınmaz malları ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine yönelik yatırım, alacak ve borçlan ilgilisine göre Antalya B.Şehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarına devir edildiğinden MATAB tüzel kişiliğinin durumunun görüşülmesi maddesinin 4 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleştirilecek toplantıda görüşülmesine karar verilmesinin ardından sona erdi. 
Çevre Koruma Turizm Altyapı Tesisleri Yapma Ve İşletme Birlik Başkanı (MATAB) Erşan Özden genel kurulun ardından yaptığı kısa açıklamada ”Bu gün birlik başkanlığı seçimi yapıldı. Burada aday oldum arkadaşlarım destek oldular. Onların teveccühü ile başkanlığa seçildim. Herkese teşekkür ediyorum. Konu ile ilgili bir açıklama yapmanın doğru olmadığına inanıyorum. Önümüzde ki günlerde tekrar değerlendireceğiz. Şu an mali yapısı, personel konusunda hiç bir bilgimiz olmadığı için, Birliğin yapısı ile ilgili elimizde hiç bir bilgi olmadığı için daha sonra ki günlerde açıklama yapacağız” dedi.
(HABER-SİNAN SU)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı