Advert

Boztaş; “Haziran Ayında da Hijyen Eğitimlerimiz Sürecek”

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş şu ana kadar dört “Hijyen Eğitimi” gerçekleştirdiklerini belirterek 14 ve 21 Haziran tarihlerinde yeniden eğitim açmayı planladıklarını söyledi.

Boztaş; “Haziran Ayında da Hijyen Eğitimlerimiz Sürecek”
Bu içerik 63 kez okundu.
Advert

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik verilecek olan “Hijyen Eğitimi”nin dördüncüsü gerçekleşti. MATSO Otogar Toplantı Salonu’nda gerçekleşen eğitim Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Eğitmeni Neslihan Güllü Samsa tarafından verildi.  Yaklaşık 230 kişinin katıldığı ve 8 saat süren eğitim sonundan yapılan sınavda başarılı olanlara kurs bitirme belgesi verildi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Hijyen Eğitimi Yönetmeliği'nin 5 Temmuz 2013 tarihinde yayımlanarak yürürlüğü girdiğini, bu kapsamda oda üyeleri ve personeli için eğitim düzenlediklerini söyledi. Şu ana kadar Oda üyeleri ve personellerine yönelik dört eğitim gerçekleştirdiklerini kaydeden Boztaş, yaklaşık Bin kişinin eğitim gördüğünü söyledi. 14 ve 21 Haziran tarihlerinde yeniden eğitim gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade eden Boztaş, muhtemel bir mağduriyetin önüne geçilmesi için Oda üyelerinin “Hijyen Eğitimi” konusunda duyarlı olması gerektiğini vurguladı. Boztaş, gıda üretim ve perakende iş yerlerinde, kaplıca, hamam, sauna, berber, otel gibi yerlerde çalışan personelin eğitimi almasının zorunluluk taşıdığını kaydetti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?