Advert

MANAVGAT BAYRAMLAŞMAYI SEVMİYOR!

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da protokolün vatandaşla bayramlaşma töreni sönük geçti. Bayramlaşma törenine katılımın düşük olması vatandaşların, “iş olsun torba dolsun” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

MANAVGAT BAYRAMLAŞMAYI SEVMİYOR!
Bu içerik 146 kez okundu.
Advert

MATSO Çok Amaçlı Konferans ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, vekâleten kaymakamlık görevini yürüten Akseki Kaymakamı Murat Beşikçi başkanlık etti. Ev sahibi sıfatıyla MATSO Başkanı Ahmet Boztaş salonda yerini alırken, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek, Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Ercan İlhan, Manavgat Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Halimoğlu, MHP İlçe Başkanı İ. Hakkı Karadağ, MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, BBP İlçe Başkanı Mehmet Çayır, ve Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim Maslak Manavgat protokolü olarak salonda bulundular.

 

 

Konuşmacılar bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma unsurlarının olmazsa olmazı türünde konuşmalar yaptılarsa da bir kez daha görüldü ki, Manavgat o dayanışma ruhunu çoktan kaybetmiş bile. Zaten çok az sayıda vatandaş bu sıkıntıyı dile getirse de; bir sonraki bayramlaşma daha farklı olacak söylemlerine tebessüm etmekten başka yapacak bir şeyleri olmadığını gördü.

 

 

 

Manavgat Protokolü yine çok az sayıdaki yetkililerle birlikte bayramlaşma töreni öncesi sırasıyla İlçe Jandarma, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi ziyaretlerini gerçekleştirdi. 

 

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı