Advert

KÜÇÜK ESMA BELEDİYE BAŞKANI OLDU

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamını çocuklara bıraktı. Manavgat Belediye Başkanlığı makamına Bahçeşehir Koleji 7. sınıf öğrencisi Esma Berivan Selçukoğlu oturdu. Okulun 7. sınıf öğrencilerinden Es

KÜÇÜK ESMA BELEDİYE BAŞKANI OLDU
Bu içerik 127 kez okundu.
Advert

BAŞKAN SÖZEN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU

 

Öğrencilerle Cumhuriyet ve Atatürk değerleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemi ve gelecekte ne tür meslekler seçmek istedikleriyle ilgili uzun uzun konuştu. Başkan Sözen öğrencilere, “Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkmak için var güçleriyle çalışmaları gerektiği öğüdünü verdi.

 

Daha sonra Belediye Başkanlığı makam koltuğuna Esma Berivan Selçukoğlu oturdu. Başkan Şükrü Sözen ise Özel Kalem Müdürlüğü görevini üstlendi.  Sözen, küçük Belediye Başkanına gün içerisinde yapması gerekenleri notlar halinde iletti.

 

BAŞKAN YARDIMCILARINI MAKAMA ÇAĞIRDI

 

Küçük Belediye Başkanı önce arkadaşları ve Başkan Sözen ile “wwwkrasi ve Nasıl bir Türkiye istiyorsunuz” konuları ile ilgili diyaloglarda bulundu, arkadaşlarından cevaplar aldı. Ardından Küçük Esma, özel kalem sekreterliğini arayarak tüm belediye başkan yardımcılarını makamına çağırdı. Başkan Yardımcıları Oytun Eylem Doğmuş, Aydın Öz, Hasan Şimşek ve Sebahat Çevik 5 dakika içerisinde makamda oldu. Küçük Belediye Başkanı Esma Selçukoğlu, başkan yardımcılarından yaptıkları görevler hakkında bilgi aldıktan sonra gün içinde neler yapacaklarını sordu. Başkan Yardımcıları yapacakları işleri anlattı. Küçük Başkan ardından Manavgat’ta yapılmasını istediği hizmetlerle ilgili de isteklerde bulundu.

 

BUGÜNÜN KÜÇÜKLERİ YARININ BÜYÜKLERİ

 

Küçük belediye başkanı Manavgat’ta Atatürk Kültür Merkezi, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi ve ırmak kıyısı çalışmaları çok beğendiklerini belirterek bu hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kendisini ziyaret eden gençlerin gelecekte de bu koltukların gerçek sahibi olduklarını söyledi. Başkan Sözen, “Ulu Önder Atatürk’ün söylediği gibi, Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Bugün bizlerin temsil ettiği makamlar, yarın onların olacaktır. Manavgat Belediyesi bütün hizmetlerimiz geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuk ve gençlerimiz içindir. Onlara en güzel yarınları bırakmak hepimizin görevidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla bir günlüğüne oturan öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?