Advert

Buda Portakal Çiçeği Gelini

Adana'da düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı birbirinden ilginç etkinliklere sahne olurken evlenmek için karnavalı tercih edenlerde vardı. Hakan ve Özlem’in Seyhan Belediyesi'nin karnaval alanındaki nikâhlarını Başkan Zeydan Karalar kıydı.

Buda Portakal Çiçeği Gelini
Bu içerik 106 kez okundu.
Advert

Adana'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen ve Türkiye'nin tek karnavalı olarak tanımlanan Portakal Çiçeği Karnavalı, renkli görüntülerle başladı. Birbirinden ilginç gösterilerin ve konserlerin yapıldığı etkinliklerde birbirinden ilginç kıyafetleri ile katılımcılar yoğun ilgi görüyor. Seyhan Belediyesi'nin Yaşar Kemal Kültür Merkezi önündeki karnaval alanında farklı farklı etkinliklere sahne oluyor. Hatta evlenmek için karnavalı tercih edenlerin olduğu gibi. Özlem Özden ve Hakan Bahçıvan çifti nikâhlarını kıydırmak için Portakal Çiçeği Karnaval'ını tercih etti.

 

Genç çiftin nikâhı karnaval alanına kurulan nikâh masasında Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından kıyıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Karalar, Nikâh kıymak için Portakal Çiçeği Karnavalı'nı tercih etmelerinden dolayı kutladı.

 

Bu arada gelin Özlem Özden'de başına duvak yerine portakal çiçeklerinden oluşan bir taç taktı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti