Advert

Yalnız ‘O’ değil, ‘Onlar’ birbirlerini çok sevdi

Birol-Elif Kurtar’ın kızları Büşra ile Asım(merhum)-Ümit Esen’in oğulları Doğanay, Riva Garden’da yapılan muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Yalnız ‘O’ değil, ‘Onlar’ birbirlerini çok sevdi
Bu içerik 74 kez okundu.
Advert

Düğün törenine birçok davetli katılırken damadın annesi Ümit Esen’in aynı zamanda Manavgat Ülkücü İşçiler Derneği Kadın Kolları Başkanı olması sıfatıyla siyasilerin de törene ilgisiz kalmadıkları görüldü. Törene, Manavgat Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Erdal Çamurdepen, MHP İlçe Başkanı Av. Yener Çiviler ve yönetim kurulu üyeleri, Manavgat ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selçuk Senirli, STK’ların başkan ve yöneticilerinin yanı sıra mahalle muhtarları da katılarak çiftin mutluluklarına ortak oldular.

 

Yağmur taneleri mutluluklarına tanıklık etti

 

Hazan Mevsim’inin ara sıra mutluk gözyaşlarını bereket olarak yağdırdığı geceye Büşra ve Doğanay çiftihavai fişekler eşiğinde gelerek, yüreklerine attıkları imzaları bu kez de nikâh defterine atmak için yerlerine oturdular. Çiftin nikâhını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıyarken nikâh şahitliklerini Büşra adına amcası Erol Kurtar, Doğanay adına ise MHP ilçe başkanı Av. Yener Çiviler yaptı. Sülek evlilik cüzdanını anne adayı Büşra’ya verirken Sözen adına da çifte, üzerinde Atatürk’ün imzası bulunan bir dolmakalem hediye etti.

 

Gözlerini birbirlerine ödünç verdiler

 

Nikâh sonrası çift, ilk danslarını birbirlerine gözlerini ödünç vererek büyük bir mutluluk içerisinde yaptı. Pasta kesimi ve takı töreninden sonra davetliler orkestranın seslendirdiği parçalar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

 

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı