Advert

Sultan buyurdu Can (sev) di

Hülya-Hüseyin Öztürk'ün kızları Sultan Öztürk ile Manavgat’ın sevilen ailelerinden Sevim-Mehmet Ali Pilavcı'nın oğulları H. Cansev Pilavcı muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Sultan buyurdu Can (sev) di
Bu içerik 90 kez okundu.
Advert

Alba Resort Hotel'de havuz başında yapılan kır düğününe çok sayıda davetli katılırken, iş dünyası ve siyasilerde genç çifti yalnız bırakmayarak mutluluklarını dilediler. CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, yol arkadaşı Tansev Pilavcı’nın kardeşinin düğününe Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile birlikte geldi. Bir şölen havasına dönüşen düğün töreninde genç çiftin nikahını Manavgat Belediye Başkanı adına Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıyarken, nikah şahitliklerini ise Sultan Öztürk adına İzmir CHP İl eski Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çankaya ve İsmail Boyacı yaparken, Cansev Pilavcı adına da CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök ile Mali Müşavir Hüseyin Şahin yaptı.

Genç çiftin düğününde Manavgat’ın Tarkan’ı olarak ün yapan sevilen sanatçı Ali Yüksel söylediği birbirinden güzel parçalarla davetlilere gönüllerince eğlendikleri bir gece yaşattı. Gece sonunda genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken davetlilerde bu güzel geceye şahitlik yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Bizlerde Manavgat Gerçek Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 
 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı