Advert
Advert
Advert

YAŞAM SANAT GALERİSİ 1. YILINI KUTLADI

Manavgat Yaşam Hastanesi bünyesinde bulunan ‘Yaşam Sanat Galerisi’ Resim Sanatçısı ve Eğitmen Nurcan Şimşek’in yönetmenliğinde ve Liman Restaurant Lounge Club’un sponsorluğunda 1.yılını bir sergi ile kutladı.

YAŞAM SANAT GALERİSİ 1. YILINI KUTLADI
Bu içerik 52 kez okundu.
Advert

Manavgat’ta 1 yılı aşkın süredir hizmet veren Yaşam Hastanesi bünyesinde bulunan Yaşam Sanat Galerisi 12 Mayıs’ta düzenlenen resim sergisi ile 1. Yılını kutladı.

 

Liman Restaurant Lounge Club’un sponsor olduğu sergiye, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Oytun Eylem Doğmuş, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik  gibi protokolün önde gelen isimleri de katılım sağladı.

 

 

 

 

Resitalim Müzik Merkezi öğrencilerinin canlı keman dinletisi ile başlayan açılışta kurdele kesim töreninde kurdeleyi içeride resimleri bulunan minik ressamlar ve protokol üyeleri beraber kesti. Sergi sırasında bütün konuklarla birebir ilgilenen Manavgat Yaşam Hastanesi Başhekimi Dr. Cem Kaya Köker, “Bu tür sanat etkinliklerine çok önem veriyoruz. Tarihimize, sanatımıza ve sanatçılarımıza destek olmayı Yaşam Hastaneleri olarak kendimize prensip edindik. Yapılan bu tür etkinlikleri ve sosyal sorumluluklarımızı sonuna kadar desteklemeyi hedefliyoruz.” dedi.  

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HİNDİSTAN ZİYARETİ  MEYVELERİNİ VERİYOR
HİNDİSTAN ZİYARETİ MEYVELERİNİ VERİYOR
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın