Advert

HALK EĞİTİMDEN MÜZİK ŞÖLENİ

Manavgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün müzik ve gösteri sanatları üzerine açtığı kursları başarıyla tamamlayan kursiyer öğrencilerin kurs öğretmenleri önderliğinde organize ettikleri yılsonu müzik dinletisi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

HALK EĞİTİMDEN MÜZİK ŞÖLENİ
Bu içerik 124 kez okundu.
Advert

İki ayrı bağlama gurubu kursiyerlerinin seslendikleri türkülere zaman zaman konuklarda eşlik ederek eğlendiler. Ney ve Gitar kursiyerlerince sunulan müzik dinletisi vatandaşlara hoşça vakit geçirterek neşeli dakikalar yaşattı. Küçük Eren'de özel davetle katıldığı gecede bağlamasıyla konuklara müzik ziyafeti sundu.

 

 

İŞARET DİLİYLE İSTİKLAL MARŞI

 

Halk Eğitim merkezince açılan bağlama, gitar ve ney kurslarına katılan kursiyerlerin Atatürk Kültür Merkezinde(AKM) verdiği müzik dinletisinde kursiyer öğrenciler kursları tamamladıkları için vatandaşlara sundukları müzikli eğlence gecesi, İşaret dili gurubunun saygı duruşundan sonra söyledikleri istiklal marşı ile start aldı. İşaret dili gurubunun söylediği istiklal marşı bittikten sonra gurup büyük beğeni ve alkış aldı.

 

 

KATILIMCILAR

 

Halk Eğitim merkezi müdürlüğünün yıl sonu müzik şölenine, Belediye başkanı Şükrü Şözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Geyikoğlu, MESO başkanı Hasan Çelik, Pazarcılar odası başkanı Sami Dursun Doğan, Bakkallar odası ve Manavgat Merkez Esnaf Kredi ve kefalet Kooperatif Başkanı Abdullah Akça, Şoförler odası başkan yardımcısı Galip Özden, Bahçeşehir Koleji Müdürü Harun Yılmaz, halk eğitim merkezi müdürlüğü personeli ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı