Advert

İBRADI'NIN FOTOĞRAF SERGİSİ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

İbradı'da Ağustos ayında gerçekleştirilen ARTOROS'a ( Alternatif Turizm Kültür Sanat Çalıştay ve Festivali ) katılan fotoğraf sanatçılarının yöreden çektikleri fotoğraflar İstanbul'da sergilendi.

İBRADI'NIN FOTOĞRAF SERGİSİ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ
Bu içerik 159 kez okundu.
Advert

Sergide bulunan 50 adet fotoğraf, çekilen yüzlerce fotoğraf  içinden seçilerek,
İstanbul Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi'nin sergi salonunda düzenlenen kokteylle açıldı.

İbradi Belediye Başkanı Av.Serkan Küçükkuru, sanat ve sanatçıya her fırsatta destek verilmesi gerektiğini vurgularken, sözlerine bu cümlelerle devam etti;
"Bu yıl ARTOROS'u 40 ülkeden 150 sanatçının katılımı ile gerçekleştirdik, fotoğraf sahibi sanatçılarımız sanat eserlerini ilçemizde hayata geçirdi.
Daha önceki sergimizi Antalya'da Ahmet Muhtar Kızıltan Kültür ve sanat Merkezi'nde açmıştık. Bugün kü sergimizden kıvanç duymamın sebebi; bölgemizde can bulan fotoğrafları İstanbul sanatseverleriyle buluşturmaktır.
ARTOROS Festivali gelenekselleşerek kuşaklar boyu devam edecektir.
Sergimizde emeği geçen sanatkarlarımıza başarıların devamını dileyerek kutlar, destek olan herkese teşekkür ederim" dedi.

Sergideki Fotoğraf Sanatçıları :
Akın Acar, Birsen Ünüvar, Bülent Ülker, Cengiz Karlıova Erkan Kalenderli, Fikret Kabay, Funda Ergene Atabaş, İbrahim Göksungur, Leyla Özbek, Masis Üşenmez Nermin Esen, Neslihan Yazıcılar, Sedat Antay, Selma Oransay, Sema Karlıova, Zehra Çöplü’nün İbradı, Ormana,Ürünlü,Üzümdere,Maşat, Başlar, Eynif Ovası, Altınbeşik Mağarasından çektiği fotoğraflar yer aldı.
Sergi 18 Şubat’a kadar görülebilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı