Advert

Şekerbank Grubu’ndan Dayanışmaya Destek

Şekerbank ve finansal iştirakleri, Başbakanlık tarafından başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na 500 bin TL bağış yaptı.

Şekerbank Grubu’ndan Dayanışmaya Destek
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

Türkiye’nin birlik ve bütünlüğüne yönelik gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişiminde, wwwkrasi uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizin ve gazi olan vatandaşlarımızın aileleri ve yakınları için Başbakanlık tarafından başlatılan “15 Temmuz Dayanışma Kampanyası”na Şekerbank Grubu da destek verdi. Şekerbank ve finansal iştirakleri, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na 500 bin TL bağış gerçekleştirdi.

 

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada “15 Temmuz'da wwwkrasi uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizin ve gazi olan vatandaşlarımızın ailelerinin yaralarının sarılmasına destek olabilmek için Başbakanlığımızca başlatılan dayanışma kampanyasına Şekerbank Grubu olarak katkıda bulunmayı görev bildik. Türkiye’nin geleceğine sahip çıkıyor, 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve gazilerimize acil şifalar diliyoruz” görüşleri yer aldı.

 

Açıklama şöyle devam etti: “Yaşadığımız olağanüstü günleri devletimizin ve milletimizin kenetlenmesiyle hep birlikte aştık. Bu süreçten daha da güçlenerek çıkan wwwkrasimizin ve ekonomimizin sağlam temellerinin verdiği güven ile Türkiye’nin yoluna daha güçlü bir şekilde devam edeceğine olan inancımız tamdır.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı