Advert

ÇİZMELİ KEDİ KREŞ'TEN İLGİ İŞİTME'YE ZİYARET

Manavgat Çizmeli Kedi Kreş öğrencileri kurum Müdiresi Havva Ersoy önderliğinde, İlgi İşitme Cihazları Uygulama ve Satış Merkezi'ni ziyaret etti.

ÇİZMELİ KEDİ KREŞ'TEN İLGİ İŞİTME'YE ZİYARET
Bu içerik 243 kez okundu.
Advert

Kreş Müdiresi Havva Ersoy önderliğinde gerçekleşen ziyarette, minik öğrencileri İlgi İşitme Cihazları Odyometrist'i ve işletme sahibi Meryem Göksoy karşıladı. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Çizmeli kedi öğrencilerinin sorularını cevaplayan Odyometrist Meryem Göksoy, öğrencilere işitme kaybına uğramamaları için dikkat etmeleri konular hakkında bilgiler verdi.

 

 

MİNİKLERE İŞİTME TESTİ

Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette Çizmeli Kedi'li miniklere teker teker işitme testi uygulayan Odyometrist Göksoy ayrıca öğrencilerde oldukça merak uyandıran işitme alet ve ekipmanları hakkında da bilgiler verdi. Öğrencilere ikramlarda bulunan Göksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "Çocuklarımızın sağlıklı ve bilinçli bir nesil olarak yetişmesi için tüm gücümüzle çalışıyor ve onlara destek veriyoruz. Öğrencilerini bilinçlendirmek adına bu organizasyonu düzenleyen Çizmeli Kedi Kreşi Müdiresi Havva Ersoy'a ve okulun idarecilerine teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 

ÇİZMELİ KEDİ'DEN TEŞEKKÜR

 

Gerçekleşen ziyaret sonrasında İlgi İşitme Cihazları Uygulama ve Satış Merkezi Odyometrist'i Meryem Göksoy'a çiçek vererek teşekkür eden Manavgat Çizmeli Kedi Kreş Müdiresi Havva Ersoy; "Kurumumuzun sosyal etkinlikleri kapsamında gerçekleştiğimiz bu ziyaretimizde hem öğretici hemde eğlenceli zaman geçirdik. Çocuklarımızın işitme hakkında oldukça faydalı bilgiler aldığı bu ziyarette bizleri ağırlayarak çocuklarımızdan ilgisini esirgemeyen İlgi İşitme Cihazları Odyometristi Meryem hanıma teşekkür ediyoruz" dedi.      

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı