Advert

ÜÇGEN MEDİKAL'DEN MEDİPARK'A ZİYARET

Medikal sektöründe ülkemizin önde gelen tedarikçi firmalarından Üçgen Medikal'in işletme sahibi Gökçe Çetin, Akdeniz Medipark Medikal'i ziyaret etti.

ÜÇGEN MEDİKAL'DEN MEDİPARK'A ZİYARET
Bu içerik 143 kez okundu.
Advert

Ziyaretinde Medipark işletmecisi Ramazan Kervan ile uzun sohbetler eden Çetin, "Redplus ortopedik ürünler markamızın Antalya bayisi Ramazan Kervan beyi sektörümüzün sorunlarını ve yeni ürünlerimizi konuşmak üzere ziyaret ettik" dedi.

 

Merkezi Konya'da bulunan ve yaklaşık 1.800 civarında ortopedik ve tıbbi ürünün Türkiye genelinde satış ve dağıtımını yapan Üçgen Medikal işletme sahibi Gökçe Çetin, Akdeniz Medipark Medikal işletmecisi Ramazan Kervan'ı ziyaret etmek üzere Manavgat'a geldi. İki işadamının bir araya geldiği ziyarette, sektörün sıkıntılarının yanı sıra ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıların ticari yaşama olan olumsuz etkileri de konuşuldu.

 

MEDİPARK'IN YANINDAYIZ

Ziyaretinde Antalya bölge bayileri Akdeniz Medipark Medikal'in her zaman yanında olacaklarını ifade eden Üçgen Medikal işletme sahibi Gökçe Çetin; "Hem dostumuz hemde Antalya bölge bayiimiz Ramazan Kervan'ı ülkemizin ve ticari yaşamımızın içerisinde bulunduğu olumsuzluklardan ne kadar etkilendiğini konuşmak, varsa sorunlarını dinlemek ve gerektiği takdirde tüm imkanlarımızla yanında olduğumuzu ifade etmek üzere ziyaret ettik. Bunun yanı sıra sektörümüzde yer alan yeni ürün ve gelişmeleri konuştuğumuz Ramazan beyle önümüzdeki dönemlerde ürün ve modeller hakkında istişare ettik" dedi.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 

Akdeniz Medipark Medikal işletmecisi Ramazan Kervan ise Üçgen Medikal'in işletme sahibi Gökçe Çetin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; "Gökçe beyin bu anlamlı ziyareti bizleri oldukça memnun etmiştir. Sektörümüz ile ilgili gelişmelerin yanı sıra ticari yaşama yönelik birçok konuyu konuştuğumuz ve sorunlarımızı anlattığımız Gökçe Çetin'e bizlere güç veren bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.         

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı