Advert

MEDİPARK Medikalden Ayak Sağlığı Çözümleri

Manavgat’ın Medikal ürünler toptan ve perakende satış noktası AKDENİZ MEDİPARK Medikal, ortopedik ayakkabı ve terliklerde de sağlık güvencesi veriyor.

MEDİPARK Medikalden Ayak Sağlığı Çözümleri
Bu içerik 166 kez okundu.
Advert

Özellikle diyabet ayakkabı ve terliklerde vatandaşlarımızın yanılgıya düştüğünün önemle altını çizen MEDİPARK işletmecisi Ramazan Kervan… Ortopedik denilerek satılan birçok ürünün bazılarının anatomik, bazılarının ise anatomik yapıya bile sahipolmadığını ifade ediyor.

 

Manavgat'ın medikal toptancısı Akdeniz MEDİPARK Medikal işletmecisi Ramazan Kervan, ortopedik ayakkabı ve terlikler ile ilgili oldukça önemli bilgiler verdi. Ayak sağlığında sıkıntı çeken insanlarımızın hemen hemen tamamının ortopedik veya diyabet terlikleri yada ayakkabıları kullanmak zorunda olduğuna dikkat çeken Medipark işletmecisi Ramazan Kervan, bu ürünlerde dikkat edilmesi gerek hususlar olduğunun altını çizdi.

 

Bot, çizme, terlik, sandalet, ayakkabı, spor ayakkabı olarak birçok modelin ortopedik cinsleri olmadığını anlatan Kervan, "Bu ürünlere ayakkabı satışı yapan büyük mağazalardan, eczanelerden, çocuklar için ürün satışı yapan yerlerden ulaşmaya çalışan halkımız büyük yanılgıya uğratılıyorlar. Çünkü, anatomik yapıya bile sahip olmayan ürünlerin satışta yetersiz kişiler tarafında ortopedik olduğu söylenir. Kişi ortopedik ayakkabı giydiğini düşünür fakat rahatsızlıkları devam eder ve kendilerini çaresiz hissederler. Biz bu konuda doğruları anlatmakta ve kabul ettirmekte çok zorlanıyoruz. Çünkü, yanlış bilgilendirme nedeniyle kişilerin zihinlerinde kalıplaşmış bilgiler yer alıyor, bunu silmek de kolay olmuyor" dedi. 

 

 

MEDICAL COLLECTION

 

Akdeniz Medipark Medikal olarak kendi firmalarının konusunda uzman Alin Medikal Ayakkabıcılığın ürettiği MEDİCAL COLLECTİON markası ile çalıştıklarını ifade eden İşadamı Ramazan Kervan; "Bizler ortopedik ve tıbbi malzemeler satan işletmeler olarak işimizde daha titiz olmak durumdayız. Sattığımız ürünlerin insan sağlığı için önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle Akdeniz Medipark Medikal olarak işletmemizde kalitesinden, hizmetinden ve insan sağlığına verdiği önemden emin olduğumuz Alin Medikal Ayakkabıcılığın MEDİCAL COLLECTİON ürünlerine yer veriyoruz" dedi.   

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı