Advert

MEDİPARK’IN TERCİHİ Redplus Ortopedik Ürünler

Manavgat’ın toptan ve perakende medikal ürünleri satış noktası Akdeniz MEDİPARK Medikal, ortopedik ürünlerde tercihini Redplus’tan yana kullanıyor.

MEDİPARK’IN TERCİHİ Redplus Ortopedik Ürünler
Bu içerik 134 kez okundu.
Advert

Redplus ortopedik Ürünlerin özellik ve çeşitlerinin ihtiyaca yönelik her türlü kullanıma uygun olduğunun altını çizen AkdenizMEDİPARK Medikal işletmecisi Ramazan Kervan, müşteri memnuniyetinin Redplus tercihinde en büyük etken olduğunu ifade ediyor.

 

Birçok medikal ve ortpedik ürünlerin Manavgat, Antalya ve Akdeniz bölge bayisi olan Akdeniz MEDİPARK, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için medikal ve ortopedik ürün önerilerine devam ediyor. Ürün tavsiyelerine Redplus ortopedi ürünleri ile devam eden Akdeniz MEDİPARK Medikal işletmecisi Ramazan Kervan, Redplus ortodi ürünlerinin çeşitliliği ve kullanım kolaylığı açısından kullanıcıda memnuniyet yaratan ender markalardan biri olduğunu belirtiyor.

 

Üçgen Medikal

Üçgen Medikal güvencesi ile Türkiye pazarında yerini alan Redplus ortopedi ürünlerinin tanıtımı öncesinde merkezi Konya’da bulunan Üçgen Medikal’den bahsetmek istediğini ifade eden Akdeniz MEDİPARK Medikal işletmecisi Ramazan Kervan, “Sektörümüzde ürün kadar dağıtıcı firmanında önemi oldukça büyüktür. Bu anlamda %100 müşteri memnuniyetini hedef edinen Üçgen Medikal, 2008 yılında kurulan ve kısa zaman içerisinde sektörün öncü firmaları arasında yerini alan bir dağıtım firmasıdır. Konya’da bulunan 1500 metre karelik işletmesinde 1800 civarında ürünün Türkiye geneli satış ve dağıtımını yapan Üçgen Medikal… Medikal sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir” dedi.

 

Redplus Ortedi Ürünleri

 

Kullanım kolaylığı ve rahatlığının kullanıcı üzerindeki olumlu etkilerinin Redplus tercihinde en büyük etken olduğunu ifade eden Akdeniz MEDİPARK Medikal işletmecisi Ramazan Kervan, Redplus’ın geniş ürün gamının her türlü ortopedik ihtiyaca cevap verdiğinin önemle altını çiziyor. Vücudun her bölgesi için toplamda 100’e yakın ortopedik ürün gamına sahip olan Redplus’ı hem kullanıcıları hemde Antalya bölge bayisi olan Akdeniz MEDİPARKMedikal önemle tavsiye ediyor.   

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı