Advert

MANAVGATIN NABZINI ÖLÇTÜLER

Manavgat Özel Âlem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 11. Sınıf öğrencileri 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Cumhuriyet meydanında vatandaşların nabzını tuttu.

MANAVGATIN NABZINI ÖLÇTÜLER
Bu içerik 164 kez okundu.
Advert

Ülkemizde 1964 yılından beri kutlanan ve Manavgat’ta ilk defa bir sağlık meslek lisesi öğrencilerinin düzenlediği hemşireler günü etkinliğine vatandaşlarda ilgi gösterip tansiyonlarını ölçtürerek, bu duyarlı davranışları için teşekkür ettiler.

 

TANSİYONLARINI ÖLÇTÜLER

12 - 18 Mayıs hemşireler Haftası kapsamında Manavgat Özel Alem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi okul müdürleri Bedia Yılmaz, Hemşire öğretmenler Rahime Deniz ve Şenay Şen Güzel önderliğinde 11.sınıf öğrencileriyle birlikte Cumhuriyet meydanında kurdukları stantta vatandaşların tansiyonlarını ölçerek broşür dağıtıp bilgi verdiler.

 

 

HEMŞİRELERE ZİYARET

 

Hemşireler gününe dikkat çekmek ve öğrencilerin pratiklerini artırmak üzere düzenlenen etkinlikte bir gurup öğrenci Cumhuriyet meydanında vatandaşların nabzını ölçerek bilgi verirken bir başka gurup öğrencide hastaneleri ziyaret ederek hemşirelerin günlerini kutlayıp karanfil dağıttılar.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı