Advert

YER GÖK ADEM USLU OLDU

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde MHP Antalya Millet vekili Aday Adaylığını açıklamak üzere Manavgat’a gelen Dr. Adem Uslu’yu partililer büyük bir coşkuyla karşıladı.

YER GÖK ADEM USLU OLDU
Bu içerik 152 kez okundu.
Advert

Dr. Uslu, Milletvekili Genel seçimlerinde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tek teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisinden, Türk Milletinin biricik teminatı olan Türk Milliyetçilerinin partisi olan MHP’den Antalya Milletvekili Aday adaylığımı açıklamak noktasına geldim. Ben çıktığım bu yolda Milletvekilliği listesinde yer alsam da almasam da hangi sırada yer alsam da sonuna kadar partimin emrinde çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

Afyon Vali Yardımcılığı görevinden istifa ederek Manavgat’a gelen Dr Adem Uslu MHP Antalya Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Uslu’nun Aday Adaylığı açıklaması nedeni ile MHP Manavgat İlçe Teşkilatında izdiham yaşandı.

Aday adayı arkadaşlarımı kutluyorum

Partililer tarafından İlçe teşkilatı önünde karşılanan Dr. Adem Uslu, herkesle tek tek tokalaşarak desteklerin den dolayı teşekkür etti.  Parti binasında düzenlenen A. Adaylığı açıklamasında ilk söz alan MHP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Karadağ oldu. Karadağ açıklamasında: “MHP 7 Haziran 2015 genel seçimleri için 9 Şubat tarihinde Tarkan Akıllı MHP Antalya Milletvekili A. Adaylığını açıklamıştı. Bugünde 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Partimizin Belediye başkan adayı ilçemizin yetiştirdiği önemli bürokratlardan olan Adem Uslu aday adaylığını açıklayacak. Kendilerine çıkmış oldukları bu kutlu yolda başarılar diliyorum” dedi. Böyle bir dönemde MHP’den aday olma cesaretini gösteren ve kendilerine bu üstün cesaretlerinden dolayı, içerisinde bulunduğumuz durumları da göz önünde bulundurarak sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum diyerek sözlerine devam eden Karadağ;” Bu aday adaylıkları önce Ülkemiz için ve İlçemiz için hayırlı uğurlu olur. Bize düşen bu arkadaşlarımıza aday adaylığı süresince elimizden gelen desteği vermektir. Tanıtımlarıyla ilgili yapacakları programlarla ilgili teşkilat olarak ne gerekiyorsa yapacağımızdan hiç bir arkadaşımızın endişesi olmasın” dedi.

Bu nedenlerden dolayı aday adayıyım

 

MHP Antalya Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Dr. Adem Uslu: “7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı olarak karşınızda bulunuyorum. Beni canı yürekten, canı gönülden çok içtenlikle bağrınıza bastınız, hoş geldiniz dediniz Allah hepinizden razı olsun” dedi. İlçe Başkanı Karadağ’ın Ülkenin gidişatı hakkında bilgi verdiğinin altını çizen Uslu: “İlçe başkanımızın söylediklerini her bir satırına bütün kalbimle, bütün benliğimle, 21 yıllık kamu görevimle, bir uluslararası ilişkiler uzmanı sıfatıyla, Fırat Üniversitesi yakın çağ tarihi ana bilim dalında yüksek lisansını yapmış bir tarihçi sıfatıyla ve Süleyman Demirel Üniversitesi kamu yönetimi bölümünde doktorasını yapmış bir kamu yöneticisi, bir kamu yönetimi doktoru sıfatıyla her bir sözünün altına imza atıyorum. İşte bu kaygı ve düşünceler bizi 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. dönem Milletvekili Genel seçimlerinde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yegane teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisinden, Türk Milletinin yegane teminatı olan Türk Milliyetçilerinin partisi olan MHP’den Antalya Milletvekili Aday adaylığımı açıklamak noktasına geldim. Bundan dolayı bugün huzurlarınızda İlçe teşkilatımızın ev sahipliğinde eski ilçe başkanlarımızla, Sivil toplum kuruluşlarımızın başkanlarıyla her birinin katılımlarından dolayı teşekkür ederek güzel bir ortamda aday ayalığımızı açıklıyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı