Advert

Gönül Aldılar

Antalya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Ramazan ayı nedeniyle evde sağlık hastaları ile emekli sağlık personelini evlerinde ziyaret etti.

Gönül Aldılar
Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Dr. Taş ve beraberindekiler ziyaret öncesinde inşaatı tamamlanan ve kısa bir süre içerisinde hizmete açılması beklenen Manavgat Devlet Hastanesi ek bina inşaatında da incelemelerde bulundu.

Devlet Hastanesi Yöneticisi-Başhekimi Uzm. Dr. Kuru; Evde Bakım Hizmetleri Birimi olarak Manavgat merkez ve köylerinde evde bakıma ve tedaviye muhtaç 750 hastayı takip ettiklerini söyledi.

Manavgat Devlet Hastanesi tarafından hastane bahçesinde düzenlenen Ramazan İftar Programına katılan Antalya KHB Genel Sekreteri Dr Erdoğan Taş ve İdari Hizmetler Daire Başkanı Ramazan Arslantürk, Program öncesi Manavgat Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetleri tarafından takip edilen hastalara ziyarette bulunularak geçmiş olsun dilekleri ilettiler. Dr. Taş ve beraberindekiler rahatsızlığı dolayısıyla tedavi gören Manavgat Devlet Hastanesi emekli personelini evlerinde ziyaret etti.

Kısa bir açıklama yapan Manavgat Devlet Hastanesi Yöneticisi-Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Kuru “Manavgat Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetleri Birimi olarak Manavgat merkez ve köylerinde evde bakıma ve tedaviye muhtaç yaklaşık 750 hastayı takip etmekteyiz. 2 Hemşire ve 1 Doktor gözetiminde belirli aralıklarla hastalar ziyaret edilmekte ve tedavileri düzenlenmektedir” dedi. 

AKHB Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, AKHB İdari Hizmetler Başkanı Ramazan Aslantürk, Manavgat Devlet Hastanesi Yöneticisi-Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Kuru, Manavgat ADSM Dt. Gökhan Kurt ve Manavgat İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aşur Eker ile birlikte yapımı devam eden ve tamamlanma aşamasında olan 100 Yataklı Ek Bina inşaatında incelemelerde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?