Advert

MASA TENİSİNE BAŞARI DAMGASI!

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Okullar Arası Masa Tenisi Şampiyonası"na, Başarı Koleji öğrencileri damga vurdu.

MASA TENİSİNE BAŞARI DAMGASI!
Bu içerik 94 kez okundu.
Advert

Küçük Erkek ve Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımlarımız Manavgat’ı Antalya’daki Masa Tenisi Turnuvalarında temsil eden okullar arasında en iyi dereceyi alarak Başarı Koleji farkını ortaya koydu.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Antalya İli Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvasında, Küçük Erkekler kategorisinde Küçük Erkek Masa Tenisi Takımımız, (Durmuş Barış Ünal, Hasan Yaman, Ali Kerem Özhasenekler, Arhan Akhanım) Yıldız Erkekler kategorisinde de Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımımız (Arif Emre Kahraman, Çağrı Can Koç, Mehmet Akif Özen, Kerem Şahin) Antalya 2.liği elde etti.

Manavgat’ı Antalya’da yapılan Masa Tenisi Turnuvalarında başarıyla temsil eden Başarı Koleji Küçük ve Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı oyuncularımız ve Antrenörleri Tolga Sarıboğa, okulumuz konferans salonunda düzenlenen törende başarı sertifikasıyla ödüllendirildiler.

Okulumuz konferans salonunda düzenlenen ödül töreninde öğrencilerimize kupalarını ve başarı belgelerini Genel Müdürümüz Nazmi Ünal ve Ortaokul Müdürümüz Savaşkan İlmak verdi.

 

Küçük Erkek ve Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımlarımızın Antalya 2.si olarak Antalya’daki final maçlarında Manavgat’ı ve Başarı Koleji’ni başarıyla temsil etmesi okulumuzda büyük bir sevinç ve gurur kaynağı olduğunu, Başarı Koleji ailesini mutlu ettiğini belirten Genel Müdürümüz Nazmi Ünal “Çocuklarımızın akademik başarının yanında sosyal-kültürel ve sportif alanlarda da başarılı olmaları için her türlü imkanı sağlıyor, her türlü desteği veriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımıza yetenekleri doğrultusunda uzman eğitimcilerimizle her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Antalya’da okulumuzu ve Manavgat’ı en iyi şekilde temsil ederek yüzümüzü güldüren çocuklarımızı, ailelerini ve onları eğiten öğretmenlerini kutluyor, öğrencilerimize katılacakları bütün maçlarda başarılar diliyorum.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti